Volkswagen Polo Classic 1.4 - Jednorazowy wyciek oleju

Volkswagen Polo Classic 1.4 - Jednorazowy wyciek oleju

18 Lip 2013, 00:20

Witam, w garażu zauważyłem niedużą plamę oleju, obok prawego, przedniego koła. Co dziwne teraz od kilku godzin nic nie kapie(no i się ciesze ;]) jednak ciekawi mnie co to mogło być i z czego kapało, dzisiaj planuję przejechać większy dystans i nie wiem czy mogę. Jak myślicie to mogło być coś poważnego?
Aspines
Obserwowany

Auto: Volkswagen Polo

Re: Volkswagen Polo Classic 1.4 - Jednorazowy wyciek oleju

20 Lip 2013, 02:59

Na pewno to był olej..?
Sprawdź poziom płynu hamulcowego i samo działanie hamulców !!! :sly:
Jest też możliwość taka,że to nie olej ale woda skąd spłynęła z jakiegoś profilu na którym stała. Niekoniecznie musiało tego dnia padać ...mogło dzień wcześniej! :)
artur73
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 18
Miejscowość: POZNAŃ
Prawo jazdy od: 02 10 1991
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: różne ,ale ulubiona-Laguna 2,0
Silnik: 114 KM,
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy? Co nam grozi za używanie telefonu podczas jazdy?
    Polscy policjanci karali w zeszłym roku blisko 250 osób dziennie za korzystanie z telefonu podczas jazdy! Używanie smartfonu, gdy prowadzimy samochód, może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze. ...
    Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005