VOLVO V40 PROBLEM Z ELEKTRYKĄ POMOCYYYY

VOLVO V40 PROBLEM Z ELEKTRYKĄ POMOCYYYY

12 Mar 2015, 12:50

Witajcie jestem Ola nie zrażajcie się ze jestem kobietą :D lecz czynnie naprawiam swoje volvo v40 . Mianowicie jestem po wymianie alternatora wcześniej zas wymieniłam regulator napięcia ... podczas j jazdy nie ładuje mi się akumulator A na pomierniku jest ładowanie , choć on jest sprawny . coś mi robi spięcie przekręcam kluczyk i załącza mi się wentylator na kilka sekund choć jest wyłączony i po wyłączeniu zapłonu to samo załącza się i przycicha , mało tego przed wymianą alternatora już nie załączał mi się alarm . jakiś czas temu przerabiałam Lampy na zwykłe h7. nie wiem co jest przyczyną. Nie mam pojęcia od czego zacząć pasek klinowy idealnie nałożyłam chodziło ok przez 2 dni a teraz pojechałam do pracy po 8 h wsiadam odpalił wjechałam do garażu i ok
ale mysle a przestawię się inaczej ja chcem zapalić a tu martwo .... POMOCYYY Panowie i może Panie ale osobiście wole jak Pan mówi bo zrozumiem :) POZDRAWIAM

Czytaj więcej wyladowuje-mi-akumulator-pomocy-vt83263.htm#ixzz3UAgYLMkq
olamechanik
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 04 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: VOLVO V40
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: VOLVO V40 PROBLEM Z ELEKTRYKĄ POMOCYYYY

13 Mar 2015, 00:20

I DOSZŁAM DO TEGO :D STOPIŁA SIĘ ŚRUBKA która wychodzi z CEWKI ROZRUSZNIKA wyczyszczone podkładki miedziane dane dokręcone i wszystko gra. :naughty: Zobaczymy za jakiś czas
olamechanik
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 04 2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: VOLVO V40
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: VOLVO V40 PROBLEM Z ELEKTRYKĄ POMOCYYYY

13 Mar 2015, 09:59

Dzięki za odpowiedz, co było przyczyną - być moze kiedyś komuś się przyda :ok:
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji Mitsubishi Outlander PHEV w europejskiej specyfikacji
    Zaledwie sześć miesięcy po europejskim debiucie rynkowym nowego Outlandera w wersji z silnikiem benzynowym i wysokoprężnym, firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) zaprezentuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego ...
    Przebieg, rocznik, stan czy marka? Co jest ważne przy zakupie? Przebieg, rocznik, stan czy marka? Co jest ważne przy zakupie?
    Szukam auta minimum 2010r. z przebiegiem 100tys. Max., do którego nie będę nic musiał dokładać. Chcę aby miał bogate wyposażenie i spalanie na poziomie 7-8l. Oczywiście bezwypadkowy i od pierwszego właściciela – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Monster Truck Rock Star, 11
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      S2020005
      GTP Light