Volvo V70 (mk1) vs. Audi A4 (B5) Avant

Audi A4 (B5) czy Volvo V70 mk1

Audi A4 1,9TDI / 2,5TDI
3
38%
Audi A4 1,8 / 1,8T / 2,6 LPG
0
Brak głosów
VolVo V70 2,5TDI
4
50%
VolVo V70 2,0 / 2,0T LPG
1
13%
Razem głosów : 8

31 Paź 2007, 19:13

Witam. Przymierzam się do kupna kombi. Zależy mi na solidności, bezawaryjności i komforcie. Dwa modele z tematu zapewnią mi komfort:) ale jak jest faktycznie z ich solidnością na polskich drogach? Są to samochody różnych klas, ale w podobnych cenach. planuję zmieścić się w 16000. Do wyboru mam więc roczniki do '99r. Co do motoru to albo diesel (i tu bym się skłaniał na A4 1,9TDI), lub benzyna z sekwencyjnym gazem (tu z kolei wolałbym 2.0T Volvo). Ogólnie jak diesel to diesel, a jak benzyna to na sekwencyjnym gazie. Bardzo prosiłbym o Wasze opinie, porady i podzielenie sie Waszym doświadczeniem z tymi modelami. Sporo opinii będzie zależało od silnika jaki posiadaliście, prosiłbym więc abyście też zaznaczyli jaką wersję motoru omawiacie:) Pozdrawiam:) Szymon
Make gravity your slave
sim_v6
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Mikołów/Katowice

01 Lis 2007, 22:04

Kolega niestety ale kształtuje swą wiedzę na mitach. Volvo już nie produkuje samochodów wysoce niezawodnych. Jedyną opcją jest tutaj Audi które w dieslu nie ma sobie równych także w przypadku przewożenia wózków dziecięcych Panie Szymonie :P
Mk4 1.6 JK1 SR jak by nie było ponad 100PS w kolorze wiosny (czyt. zielony)
muhi
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Bieruń