VW Passat 1,9TDI

13 Lip 2009, 19:50

czy VW passat 1,9TDI za 19 000 to dobra inwestycja??
rocznik 1999, ABS, Climatronik, radio+CD, elektryczne szyby i lusterka, srebrny metalic
dzięki za podpowiedź
mg_gm
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Polska

13 Lip 2009, 22:24

To zależy z ilu jest zespawany...
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2671
Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

14 Lip 2009, 12:15

Kolega niedawno kupil 2002 r za kwote 27 tys kol biel. Wg jego oceny auto palilo 5.5 na trasie
byl b.zadowolony. kilka dni temu mial wypadek w konsekwencji ktorego auto jest do kasacji-jemu nic sie nie stalo (otworzylo sie 9 poduszek). Auto zatem bezpieczne biorac pod uwage ze zatrzymal sie na drzewie. Z tego co wiem jego kolejne auto ma byc takie samo!
nie wiem czy to dobra oferta 99r-zalezy jaki przebieg (oryginalny) Ale jako samo auto godne polecenia. Dla mnie osobiscie za twarde zawieszenie!
jimmas
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Lubsko

14 Lip 2009, 14:34

116PS to żeby przebieg był poniżej 600-700 tyś.Jak 110 to poniżej 400-500.Popatrz też żeby nie był mocno bity, bo możesz dużo się dowiedzieć podczas jakichś napraw.Np że numer VIN przodu i tyłu są inne.Powiem ci tyle że jak się o nie dba to przejeździ połowę twojego życia.
motorro
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 651
Miejscowość: Ziemia Lubuska/Dolny Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Akcja znicz 2017 i systemy bezpieczeństwa na drogach
    Na przełomie października i listopada, z powodu uroczystości Wszystkich Świętych, tradycyjnie już zwiększy się ilość samochodów na naszych drogach. Niestety, pomimo systematycznej poprawy bezpieczeństwa, Polska nadal ...
    Audi RS Q3 - pierwszy RS linii modelowej Q
    Na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, marka z Ingolstadt zaprezentuje Audi RS Q3, pierwszy model RS w cieszącej się ogromnym zainteresowaniem rodzinie Q. Ten wyjątkowy samochód łączy w sobie przemyślaną ...