VW Passat B5

VW Passat B5

05 Maj 2008, 22:48

Witam. Mam pytanie:) Chodzi mi o silnik Paska... który jest godny polecenia, mniej awaryjny, poprostu lepszy pod względem awaryjności... głownie o to mi chodzi... i czym sie charakteryzują... 1,9TDI 110KM i 116KM
Adaam06
Nowicjusz

Re: VW Passat B5

06 Maj 2008, 18:12

silnik 1.9 TDI 110KM jest lepszą jednostką ponieważ jest mniej awaryjny , a silnik 1.9 TDI 116 KM jest na pompo wtryskach i ma zapotrzebowanie na lepszą ropę z którą w Polsce jest krucho , a jak się popsuje to koszt naprawy jest dużo większy . Dynamika dwóch silników jest praktycznie nie odczuwalna
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...
    Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji
    Kierowcy cenią ją za niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Japoński kompaktowy samochód codziennego użytku, który zmotoryzował świat, ma już 51 lat. Na całym świecie sprzedano ponad 45 mln egzemplarzy. ...

•