VW Passat B5

VW Passat B5

05 Maj 2008, 21:48

Witam. Mam pytanie:) Chodzi mi o silnik Paska... który jest godny polecenia, mniej awaryjny, poprostu lepszy pod względem awaryjności... głownie o to mi chodzi... i czym sie charakteryzują... 1,9TDI 110KM i 116KM
Adaam06
Nowicjusz

Re: VW Passat B5

06 Maj 2008, 17:12

silnik 1.9 TDI 110KM jest lepszą jednostką ponieważ jest mniej awaryjny , a silnik 1.9 TDI 116 KM jest na pompo wtryskach i ma zapotrzebowanie na lepszą ropę z którą w Polsce jest krucho , a jak się popsuje to koszt naprawy jest dużo większy . Dynamika dwóch silników jest praktycznie nie odczuwalna
piter36
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Radomsko
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...
    Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI
      GTP Light