VW passat kombi 2004 czy toyota awensis kombi 2004

VW passat kombi 2004 czy toyota awensis kombi 2004

16 Sie 2008, 21:53

W poprzednim poście pytałem o awensis czy audi A4 ale dziś byłem w kilku komisach i audi odpadło ze względu na bardzo małą przestrzeń w środku ( ciasno dla kierowcy i pasażerowie z tyłu mają mało miejsca na nogi ) ja co prawda jestem szczupły i wysoki . przejechałem się passatem i miło mnie zaskoczył jednak toyotą awensis nie miałem okazji . Passat dobrze się spisał na różnych drogach za zgodą specjalnie wjeżdżałem w dziury i wyboje , gorzej wypadła audi A6 w sedanie (tak samo testowałem ). Toyota mi się bardziej podoba ale , mało o niej wiem od osób które je maja lub miały bo takich nie znam passaty są chwalone znam kilka osób które je maja i są zadowoleni ,mam więc prośbę o opinie na ten temat ,z góry dziękuje za odpowiedzi.
marek x
Nowicjusz

Miejscowość: pomorskie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6 [C] Civic VI 1,5 / Elantra 1,6 / Carisma 1,6 / 45 1,6 / Octavia I 1,6
    Podstawowe kryteria zestawienia: - liftback segmentu C - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2001r. Wytypowane modele do zestawienia: - Honda Civic VI 1,5 - 114KM - Hyundai ...
    Volkswagen Polo 1,2 TSI o mocy 110 KM Volkswagen Polo 1,2 TSI o mocy 110 KM
    Pod maską opisywanej wersji Volkswagena Polo znajduje się silnik o pojemności 1,2 litra generujący moc 110 KM. Co w tym modelu znajdziemy na liście wyposażenia nie wymagającego dopłaty? Jest kilka takich rzeczy o których ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      S2020005