VW Polo automatyczne wycieraczki i światło w kabinie

23 Lut 2020, 21:12

Hej,

Coś poprzestawiałem w guziku od światła oświetlenia kabiny ( taki suwak ). Bo było dobrze. Światło się zapalało jak gasiłem silnik i zostawało przez chwile po a teraz jedyne co mi się udało to zapala się w momencie odblokowania auta a gaśnie albo po zgaszeniu auta po chwili albo jak przekręce kluczyk do jazdy. JAKIEŚ POMYSŁY żeby mi się światło nie zapalało w momencie odblokowania auta ale tylko gdy wyłączam silnik?

Wycieraczki - niby mam takie z czujnikiem deszczu i o co w tym chodzi? Że same się włączają na deszcz czy że tylko dostosowują prędkość działania do natężenia opadu na szybę?

Dzięki za pomoc
kamolinka1
Nowicjusz

Zdjęcia: 0

24 Lut 2020, 10:17

kamolinka1 napisał(a):Wycieraczki - niby mam takie z czujnikiem deszczu i o co w tym chodzi? Że same się włączają na deszcz czy że tylko dostosowują prędkość działania do natężenia opadu na szybę?

Na manetce powinna być pozycja ":Auto". Jak dasz manetkę w tą pozycję, to podczas jak pada deszcz wycieraczki same będą się włączały w trybie przerywanym lub ciągłym na wolnej prędkości lub szybkiej - w zależności od tego jak pada deszcz. Nawet jak deszcz nie pada, a auto przed tobą chlapie ci na szybę, to tez się będą włączały.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1192
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niedzielny kierowca na autostradzie - nie bądź taki!
    W okresie świąteczno-noworocznym wielu polskich kierowców przemierza setki kilometrów, by spotkać się z bliskimi czy spędzić wolne dni z dala od domu. Nierzadko przynajmniej część trasy pokonują autostradą lub ...
    Audi SQ5 TDI - silnik V6 diesel Biturbo o mocy 313 KM
    Silnik 3.0 TDI z podwójnym turbodoładowaniem generuje olbrzymią moc 230 kW (313 KM), a jego maksymalny moment obrotowy wynosi 650 Nm i jest dostępny od 1450 do 2800 obr/min. Audi SQ5 TDI dostępne jest na rynku od 2013 ...

•