VW Polo Classic '96 - wymiana szyby przedniej

VW Polo Classic '96 - wymiana szyby przedniej

11 Cze 2010, 20:15

Witam,

podczas burzy na szybę spadła mi gałąź, szyba jest cała popękana i do tego stłukło się też jedno lusterko. Pierwsze moje pytanie (pewnie naiwne) brzmi czy jest jakaś szansa na odszkodowanie od GDDKiA (zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej).

Drugie moje pytanie to jakie są koszty wymiany przedniej szyby oraz nowego lusterka, a dokładnie samego lustra, i ew. gdzie najlepiej takiej naprawy dokonać - w rejonie Koszalina.
Madrid 7
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV Wielofunkcyjny SUV kompaktowy - SsangYong XLV
    W odpowiedzi na wzrost rynku kompaktowych SUV-ów SsangYong wypuścił w 2015 r. Tivoli, pierwszy swój mały SUV, który natychmiast stał się jej najbardziej popularnym nowym modelem. W ostatnim roku wyprodukowano ...
    VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
    Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Publiczność na AMS w Skaryszewie
      Silnik 1.8 TSI, Volkswagen Polo GTI
      MINI John Cooper Works Paceman, wydech
      Nocne wyścigi Olsztyn