VW Polo Fox

VW Polo Fox

09 Sty 2010, 15:50

Mam problem z VW Polo silnik 1.3 benzyna,mianowicie auto podczas jazdy zwalnia po czy gwaltownie samo przyspiesza. Badanie komputerowe nie wykazalo zadnych bledow. W aucie zostala wymieniona sonda lambda. Problem pojawil sie po wymianie pompy paliwa. Mechanik jest bezradny. POMOCY!!!!
Ostatnio edytowany przez szerii, 27 Kwi 2010, 17:31, edytowano w sumie 1 raz
szerii
Nowicjusz

Miejscowość: Holandia
  • Re: VW Polo Fox

27 Kwi 2010, 14:31

Posiadam VW Fox. Mam problem z wspomaganiem kierownicy (świeci kontrolka kierownicy) - wspomaganie nie działa. jak skasować tą kontrolkę bez użycia komputera??
    pio111
    Nowicjusz

Miejscowość: Rybnik

Re: VW Polo Fox

27 Kwi 2010, 17:17

A co ci da skasowanie tej kontrolki
    Ona sie zapalila poniewaz cos sie stalo w ukladzie wpomagania i nalezy to ustalic co i usunac problem
    Na poczatek sprawdz bezpieczniki w tego typu spomaganiach jest wiele wiekszych i mniejszych elementow ktore moga ja unieruchomic .Doradzam sprawdzenie na komputerze i odczytanei bledu .Nie daj sobie wcisnac niby dorgich elementow wszystkie czesci szukaj np na allegro bedziesz znal ceny
    dark13
    Początkujący

Miejscowość: szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii
    Fabryka w Eisenach w Turyngii szykuje się do rozpoczęcia produkcji Samochodu Opel ADAM. Miasteczko Eisenach w Turyngii liczy 43 000 mieszkańców i jest miejscem urodzenia Jana Sebastiana Bacha z zamkiem warownym Wartburg ...
    MOTO Session 2013 / relacja MOTO Session 2013 / relacja
    Moto Session 2013 to wielkie lubelskie święto motoryzacji, na którym zaprezentowały się aż 22 marki. Najnowsze modele wielu marek samochodów kusiły wielbicieli nowinek motoryzacyjnych. Dzięki motocyklom i samochodom ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Tuning Show
      Mazda rim
      Helikopter - loty wycieczkowe
      Volkswagen Passat, zabudowa bagażnika CarAudio