VW Polo Fox

VW Polo Fox

09 Sty 2010, 15:50

Mam problem z VW Polo silnik 1.3 benzyna,mianowicie auto podczas jazdy zwalnia po czy gwaltownie samo przyspiesza. Badanie komputerowe nie wykazalo zadnych bledow. W aucie zostala wymieniona sonda lambda. Problem pojawil sie po wymianie pompy paliwa. Mechanik jest bezradny. POMOCY!!!!
Ostatnio edytowany przez szerii, 27 Kwi 2010, 17:31, edytowano w sumie 1 raz
szerii
Nowicjusz

Miejscowość: Holandia
  • Re: VW Polo Fox

27 Kwi 2010, 14:31

Posiadam VW Fox. Mam problem z wspomaganiem kierownicy (świeci kontrolka kierownicy) - wspomaganie nie działa. jak skasować tą kontrolkę bez użycia komputera??
    pio111
    Nowicjusz

Miejscowość: Rybnik

Re: VW Polo Fox

27 Kwi 2010, 17:17

A co ci da skasowanie tej kontrolki
    Ona sie zapalila poniewaz cos sie stalo w ukladzie wpomagania i nalezy to ustalic co i usunac problem
    Na poczatek sprawdz bezpieczniki w tego typu spomaganiach jest wiele wiekszych i mniejszych elementow ktore moga ja unieruchomic .Doradzam sprawdzenie na komputerze i odczytanei bledu .Nie daj sobie wcisnac niby dorgich elementow wszystkie czesci szukaj np na allegro bedziesz znal ceny
    dark13
    Początkujący

Miejscowość: szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Badanie techniczne pojazdu będzie dłuższe i bardziej restrykcyjne Badanie techniczne pojazdu będzie dłuższe i bardziej restrykcyjne
    Diagności mówią o rewolucji, kierowcy o utrudnieniach. Jak będzie naprawdę? Do sejmu trafiła nowelizacja ustawy w której wprowadzone zmiany zaostrzają przeprowadzane badania na stacjach kontroli pojazdów. ...
    Światowy Zlot Citroenów 2CV Światowy Zlot Citroenów 2CV
    Światowy Zlot fanów modelu Citroena 2CV zgromadził miłośników już po raz dwudziesty drugi. Odbył się on pod koniec lipca od 26 do 30 w portugalskim kurorcie Ericeira nad Oceanem Atlantyckim. Światowy Zlot 2CV ...

•  
    • Warto przeczytać