VWG III

VWG III

20 Lis 2010, 14:17

Witam

Miałem mała stłuczkę podczas której zniszczeniu uległ mój przedni zderzak i grill .
Chciałem wiedzieć czy moglibyście mi pomoc i doradzić jakie części kupić. Podam linki do części nad którym zakupem sie zastanawiam.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

[link wygasł]

[link wygasł]
W tych częściach będą wszystkie potrzebne zaczepy do montażu tak bym mógł to sam założyć?
A jak nie ile wziąłby za to mechanik?
I czy na pewno będą pasować do mojego samochodu ( Volkswagen Golf 3 Joker rocznik 97' )
I czy zniszczeniu mogły ulec jakieś wewnętrzne części (np. mocowanie zderzaka itp.) Dodam że chłodnica i wszystko jest sprawne.
Ostatnio edytowany przez fomek, 20 Lis 2010, 21:44, edytowano w sumie 1 raz
fomek
Nowicjusz

Miejscowość: Okolice Rzeszowa

Re: Uszkodzony grill i przedni zderzak

20 Lis 2010, 14:54

Zanim pomyślisz o zakupach zdemontuj przód auta . Lista części może Ci się ciute wydłużyć. Belke zderzaka będziesz miał bankowo zgiętą , być może wzmocnienie czołowe będzie popękane .
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Uszkodzony grill i przedni zderzak

20 Lis 2010, 18:26

Dokładnie najpierw rozbierz auto bo na bank dojdzie belka a i wzmocnienie może być pęknięte, :cry: atrapa z plastiku jest ale nawet dobrze pasuje anw oryginale plastik plus metal , zderzak natomiast to nowy chińczyk i nie pod lakier, a masz przecież zderzaki w kolorze nadwozia. Po co kompletny jak hokeje masz całe a lewa blenda to koszt ok 20 zł i tak wystarczy sama nakładka
[link wygasł]
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid Europejska premiera samochodu Volkswagen Jetta Hybrid
    Jetta Hybrid jest napędzana nowoczesnym silnikiem benzynowym (TSI o mocy 110 kW/150 KM) oraz silnikiem elektrycznym o mocy 20 kW – takiej samej, jak w XL1, jako skrzynia biegów montowana jest seryjnie automatyczna, ...
    BMW M3 i BMW M4 Coupe z nowym, mocnym silnikiem BMW M3 i BMW M4 Coupe z nowym, mocnym silnikiem
    Debiut nowego BMW M3 Limuzyna oraz nowego BMW M4 Coupe zwiastuje wejście na rynek nowej generacji samochodów sportowych o wysokich osiągach, stworzonych przez BMW M GmgH, a także oznacza zaszczepienie filozofii BMW ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009
      MINI Clubman Bond Street, tył