Warsztat blacharsko lakierniczy Warszawa polecam

23 Sie 2011, 11:30

Polecam blacharstwo i lakiernictwo na Targówku, ulica Liwska 2 (przy trasie Toruńskiej). Biuro serwisu znajduje się w budynku serwisowym Mazdy i po stłuczce jaką zaliczyłem Oplem (konkretnie to wjechał we mnie pijany idiota bez prawa jazdy) tam właśnie naprawiałem auto.

Sprawna i solidna naprawa bezgotówkowa, szybko zamówili części i dokładnie wszystko poskładali i polakierowali, także Asterka znów prezentuje się elegancko :) Szczerze mówiąc trochę się obawiałem, bo to była dla mnie pierwsza tego typu naprawa (i oby ostatnia), że będzie widoczny inny kolor albo coś, ale na szczęście nic z tych rzeczy.

Dlatego z czystym sumieniem polecam ten serwis blacharsko lakierniczy solidny-blacharz.pl dla zainteresowanych.

Pozdrawiam.
walkomazda
Początkujący
 
Posty: 107
Miejscowość: Warszawa
Auto: Mazda 3, Opel Astra G

17 Gru 2011, 22:53

Faktycznie niniejszy warsztat można uznać, za wzór godny naśladowania pod względem jakości. Naprawiałem tam swoje auto i mało, że tak jak napisał poprzednik kolor jest idealny, to uważam, że należy do tego dodać perfekcyjne spasowanie części. Do tego super miła i uprzejma obsługa. Poleciłem ten warsztat również znajomemu z Katowic, bo ostatnio otworzyli filie w kilkunastu miastach Polski, w tym we wspomnianych Katowicach i jego zdanie jest dokładnie takie jak moje :D
JanuszMalx
Nowicjusz
 
Posty: 5

21 Sie 2012, 21:57

walkomazda napisał(a):Polecam blacharstwo i lakiernictwo na Targówku, ulica Liwska 2 (przy trasie Toruńskiej).


OK, słyszałem o serwisie Solidny-Blacharz.pl już wcześniej, ale jeszcze nie byłem. A jak u nich z cenami, da się przełknąć?
matrioszka
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 13
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 16 04 1979
Auto: Audi A4 B7, 1.9 TDI 131KM

25 Paź 2012, 18:53

Właśnie jak ceny? Mieszkam blisko więc pewnie przy problemach skorzystam. Chyba, że są drodzy:(
retep86
Nowicjusz
 
Posty: 26
Miejscowość: Warszawa

25 Lis 2012, 18:01

Kolego jeżeli mówimy o serwisie z Liwskiej 2 (Solidny-Blacharz.pl), to cenowo da się przeżyć:) A jak masz blisko to zawsze możesz podjechać i zapytać o wycenę. Ja np. wysyłałem do nich mailowo zdjęcie w celu wyceny - nie było problemu.
franzz
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 23
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy: 01 01 2001

15 Sty 2013, 19:20

Trzymajcie się od sztukilakierowania na Liwskiej 2 z daleka,nie dość,że spieprzyli mi kolor (niebieski wyszedł za jasny,zbyt srebrzysty w stosunku do oryginału),do tego spore śmieci w lakierze,brzydko wycięte,podrapany lakier przy krawędzi wlewu paliwa i we wnęce,do tego wycieniowany zderzak bez mojej wiedzy i zgody,który był w fabrycznym kolorze.
Krzywo zamontowana tylna lampa,nie wiem,jak można ją tak zamontować,bo wszystko powinno pasować bez problemu.
Jakie było moje zdziwienie,kiedy chcąc spryskać szybę płynem najpierw zaczęły psikać spryski xenonów- jakiś bałwan nawet nie umiał prawidłowo poskładać i zamienił przewody na silniczkach!
Nie chcą uznać reklamacji i poprawić!!!
Cena za element to 800-900 złotych,za taką cenę powinno być porządnie zrobione.
Dodam,że wiele pozytywnych wpisów na różnych forach brzmi podobnie i jest pisana przez te same osoby,prawdopodobnie przez pracowników-ja się nabrałem,ale innych ostrzegam.
Na Liwskiej nie ma lakierni,oddają gdzieś do innego warsztatu,oczywiście nie chcą powiedzieć gdzie,zapewne zarabiają na pośrednictwie.
Zamiast sztukalakierowania powinni zmienić nazwę na lakierowanienasztukę.
Także absolutnie odradzam!!!
Zioom
Nowicjusz
 
Posty: 2
Auto: Japońskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW Concept Active Tourer 2012
    Koncepcyjne BMW Concept Active Tourer o harmonijnych proporcjach wyróżnia się sportową elegancją, potwierdzając jednocześnie, że kompaktowe rozmiary, funkcjonalność oraz wszechstronność mogą iść w parze z dynamiczną ...

01 Lut 2013, 11:55

Tutaj każda opinia będzie inna,z racji doświadczeń użytkowników i bardzo dobrze bo dzięki temu będzie szerszy przekrój oraz wiele adresów różnych warsztatów blacharsko lakierniczych. Samemu także można próbować naprawić czy też odnowić stary lakier,jednak wymaga to nieco doświadczenia.
Bitmat
Nowicjusz
 
Posty: 12
Prawo jazdy: 18 05 2001
Auto: Opel Vevtra 1.8
Paliwo: Benzyna

28 Sie 2013, 18:47

W związku z tym,że udało mi się dojść do porozumienia z firmą Sztukalakierowania,która zechciała honorowo załatwić całą sprawę,chciałbym napisać,że finalnie jestem zadowolony z wstępnego zakończenia tej trudnej sytuacji,jednocześnie po tym,co zaproponował właściciel,mogę wycofać mój wpis na temat niesolidności firmy w związku z reklamacją,którą złożyłem i cieszę się,że są gotowi stanąć na wysokości zadania.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.
Zioom
Nowicjusz
 
Posty: 2
Auto: Japońskie

08 Wrz 2014, 20:38

Nierzetelni kombinatorzy. Przetrzymali samochód przez tydzień i poza tym, że sobie nim pojeździli na koszt właściciela, to nic nie zrobili.
Donaldini
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 15 03 1995
Auto: Audi A4

23 Wrz 2016, 18:22

Jak dla mnie w Warszawie bezkonkurencyjny jest firma. Korzystam z ich usług od około 17 lat, a mój ojciec jeszcze dłużej. Jeszcze się nie zdarzyło, aby spaprali robotę.
korniszon79
Nowicjusz
 
Posty: 23
Prawo jazdy: 14 06 1998
Przebieg/rok: 42tys. km
Auto: Skoda Superb
Silnik: 1.9
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2008

23 Wrz 2016, 18:46

korniszon79 napisał(a):Jak dla mnie w Warszawie bezkonkurencyjny jest firma. Korzystam z ich usług od około 17 lat, a mój ojciec jeszcze dłużej
Do blacharza / lakiernika jeżdzi się po unfalu. Wy z z tatusiem często to macie lub reklamujesz tą firmę za free. :twisted:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz
 
Posty: 4673
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

23 Sty 2017, 13:49

A ja mogę polecić z pełną odpowiedzialnością Auto Creative Service serwis samochodowy na Liwskiej 4 Warszawa Targówek, tel 792 723 623
Najtrudniejsze przypadki elektroniczne i elektryczne trafiają z całej Warszawy do tego serwisu i wyjeżdżają zawsze zrobione a to chyba mówi o wszystkim. oprócz tego robią całą mechanikę, blacharkę i lakierują
pozdrawiam
mirekk1972
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: Audi q7
Silnik: 3.0
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2011

08 Sie 2017, 15:39

Miałem stłuczkę i znajomy polecił mi warsztat bls wyszomirski. Byłem w kilku miejscach, ale to jest najlepsze jeśli chodzi o naprawy powypadkowe warszawa. Szybko, tanio i dobrze, polecam.
Kamion1231
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 15 02 1970
Auto: Audi

09 Sie 2017, 20:44

Sam jakis czas tamu tez potrzebowalem lakiernika, bo jakas za przeproszeniem baba, tak skutecznie zarysowala mi bok mercedesa, ze nie dalo sie na to patrzec. Myslalem, ze mnie rozniesie ze zlosci. Tyle dobrze, ze pojechalem do serwisu na Daimlera w Warszawie. Chlopaki w 2 dni uporali sie z problemem i nie ma sladu na karoserii :D
mareknowak
Nowicjusz
 
Posty: 4
Prawo jazdy: 16 03 1980
Auto: Mercede

09 Sie 2017, 21:19

Kamion1231 napisał(a):Szybko, tanio i dobrze,
niestety nigdy to nie idzie w parze także ja już wydałem werdykt na warsztat który "polecasz" :unsure:
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16084
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4