Łódź - Warsztat lakierniczy.

Łódź - Warsztat lakierniczy.

16 Wrz 2014, 20:25

Witam.
Jak w temacie poszukuję dobrego lakiernika, gdyż parę dni temu przetarłem tylny zderzak o niski murek.
Nie jest to bardzo widoczne, gdyż jest to bardziej pod zderzakiem ale straszliwie mnie to drażni. :x

Byłem w jednym z warsztatów na Retkini, ale lakiernik krzyknął ponad 400zł, więc przy takich szkodach moim zdaniem jest to o wiele za dużo. W dodatku cena mnie zdziwiła tym bardziej iż na róznych forach zachwalali ten warsztat, pokazywali swoje uszkodzenia i były o wiele gorsze od moich, a płacili jakieś 300-350zł...

Jutro postaram się podesłać fotki "uszkodzeń" to może ktoś oceni fachowym okiem. :naughty:
TwistAgain
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
Prawo jazdy od: 07 03 2014
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Renault Thalia
Silnik: 1.4 16V 99KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2003

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad Audi A4 allroad quattro - wysoki komfort jazdy z zaletami offroad
    Audi A4 allroad quattro to ucieleśnienie jedynej w swoim rodzaju koncepcji: połączenia wysokiego komfortu jazdy z zaletami offroad. Samochód ten cieszy się wyjątkową w swoim segmencie pozycją.
    Prestiżowa nagroda Prestiżowa nagroda "Red Dot" dla samochodu Skoda Rapid
    SKODA Rapid otrzymała prestiżową nagrodę "Red Dot" przyznaną za wzornictwo. 37 ekspertów z jury konkursu "Red Dot Design Award" przyznało jedną z bardziej pożądanych nagród modelowi Rapid. Auto wyróżniono ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Alfa Romeo Stelvio
      Tańczące dziewczyny
      Mazda rim