Szukam warsztatu blacharskiego i lakierniczego

22 Sie 2019, 17:06

Dzień dobry forumowicze.
Mam do zrobienia toyotę celicę z 2000 roku (VII gen.), rdza zjada nadwozie w kilku punktach i plastiki są uszkodzone więc chciałbym pełnej renowacji nadwozia. Istnieje w ogóle ktokolwiek kto da rady się tego podjąć? Samemu nawet nie startuję, nie chcę by rdza po tygodniu/miesiącu/roku wylazła ze zdwojoną siłą dlatego chciałbym dopłacić do gwarancji pisemnej. Roboty jest sporo bo na pewno trzeba będzie przednią szybę ściągać i wymienić przedni zderzak.
Aha, najchętniej na śląsku lub opolskim województwie, ale jeżeli gdzieś dalej są jacyś magicy to dojadę i tam.
3ndriu
Obserwowany
 
Posty: 1

23 Sie 2019, 12:45

Warto zadzwonić do kilku i zwyczajnie popytać, bo może się okazać, że w najbliższej okolicy ktoś się podejmie naprawy. Z doświadczenia- im dalej od większego miasta tym taniej. Powodzenia :ok:
ZnajdzMechani
Nowicjusz
 
Posty: 3

29 Sie 2019, 07:48

Jednak zapoznaj się jeszcze przed oddaniem auta czy da Ci gwarancje. Bo może sie okazać, że tylko zatynkuje machnie lakierem i po zawodach, a blacha będzie dalej się sypać i robić purchawka pod patyną.
Blue
Nowicjusz
 
Posty: 5

29 Sie 2019, 07:53

Prawda jest taka że na korozję nie dostaniesz żadnej gwarancji a nawet jakby to nie na rok.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

29 Sie 2019, 08:15

Wiesz chodzi raczej o gościa, który faktycznie odczyści i zrobi to jak należy, a nie takiego co rdzę pokryje patynką... Swoją Bawarkę robiłem u dwóch blacharzy i teraz chyba sam się nią zajmę. Ojca passata tak odczyściliśmy i już dwa lata jeździ bez purchli.
Blue
Nowicjusz
 
Posty: 5

29 Sie 2019, 10:04

Nikt Ci dupy nie nastawi za rdze której nie bedzie widać w czasie naprawy a wyjdzie za chwile obok, bedziesz krzyczał o poprawkę i jaki nie chu... Warsztat.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

17 Lis 2019, 22:06

Ja znam dobry warsztat blacharsko-lakierniczy w Poznaniu na Łagodnej, Auto-Dom Feliński. Solidna ekipa tam pracuje, nie zawiodłem się na nich a robili już dwa samochody bo mój i teścia . Nic nie spaprali, bo prace wykonywali dawno i jest dobrze. Do tego nie mają cen z kosmosu.
marsjasz84
Nowicjusz
 
Posty: 4

04 Gru 2019, 22:10

Ja mogę polecić z doświadczenia warsztat w łódzkim Automix. Fachowa i szybka przede wszystkim obsługa za rozsądną cenę.
Robili mi praktycznie całą blacharkę po wypadku i w ciągu kilku dni miałem gotowe auto. Lakiernik widać, że pasjonat więc profeska. :ok:
mieszko70
Obserwowany
 
Posty: 2