Szukam dobrego warsztatu w Szczecinie dla Renault Clio

szukam dobrego warsztatu w Szczecinie dla Renault Clio

10 Maj 2010, 19:21

Mam do naprawy Renault Clio (wstawienie szyby przedniej, wymiana konsoli wewnętrznej, wymiana błotnika tylnego oraz drzwi lewych od kierowcy wraz z lakierowaniem, lakierowanie i szpachlowanie maski). Bardzo proszę o jakieś namiary sprawdzonych warsztatów samochodowych w Szczecinie, który za rozsądną cenę i dobrze wykonałyby naprawę mojego auta. Nie jestem ze Szczecina i całkowicie nie mam pojęcia komu można powierzyć naprawę mojego auta. Czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat warsztatu samochodowego "AUTO-FIGIEL" Hurtownia Oświetlenia Samochodowego ul. Swobody 2 w Szczecinie?
Liczę na waszą pomoc
katarzyna_kwiat
Nowicjusz

Miejscowość: szczecin

Re: szukam dobrego warsztatu w Szczecinie dla Renault Clio

29 Gru 2010, 19:41

Po tym co piszesz to raczej w jednym warsztatcie tego wszystkiego nie zalatwisz na miejscu. Wiekszosc warsztatow ogranicza w pewnym stopniu swoja specjalizacje. Ale jest kilka warsztatow godnych polecenia ktore podejma wyzwanie (tz. czesc prac wykonaja samodzielnie,zas reszte powierzom zaprzyjaznionym i zaufanym warsztatom) przez co ty nie musisz sie martwic i pilotowac naprawy,warsztat zrobi to za ciebie. Sczegolnie polecam warsztat na ul. Bandurskiego 36 "AutoLand" Stoluje sie u nich od 10 lat i nigdy nie wyszedlem stamtad rozczarowany albo zniesmaczony.
Ostatnio edytowany przez ooomlodyooo, 31 Gru 2010, 02:34, edytowano w sumie 1 raz
ooomlodyooo
Nowicjusz

Miejscowość: szczecin
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Audi "królem wyścigów długodystansowych"
    Audi zorganizowało spotkanie pięciu zespołów mających na swoim koncie zwycięstwa w wyścigach na długich dystansach. Po raz pierwszy, podczas sesji fotograficznej spotkały się zespoły, które w sezonie 2012, od ...
    Green Future - ekologiczna przyszłość SKODY Green Future - ekologiczna przyszłość SKODY
    SKODA jeszcze bardziej angażuje się w działalność związaną z ochroną środowiska, wytwarzając ekologiczne samochody i wprowadzając efektywne wykorzystanie zasobów. Przyjęte przez SKODĘ działania "Green Future" mają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ścigacze, motory, 2
      Master Truck
      Toyota Aygo, przód
      Volvo FH - Struś pędziwiatr