Wibracje w samuraju

29 Paź 2011, 12:55

Witam wszystkich . Od niedawna jestem posiadaczem suzuki samurai i juz mam pierwsze problemy samochód przy predkosci powyrzej 50-60km/h zaczyna wpadać w wibracje do tego stopnia ze musze hamować do zera, jakie mogą być przyczyny? wały są w porzadku i poduszki tez
:(
dodgev
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: xsara vts , suzuki samurai

29 Paź 2011, 20:13

Kola kompletnie nie wywazone? Moze cos wygiales jezdzac w terenie i kolo nawet prosto nie idzie podczas jazdy?
Czimi
Stały forumowicz
 
Posty: 2099
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI

29 Paź 2011, 20:16

koła przezuciłem z tyłu na przód problem nieznika dodatkowo jak odkreciłem tylny wał i jade na orzednim napedzie to jest ok
dodgev
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: xsara vts , suzuki samurai

29 Paź 2011, 20:50

jak krzyżaki ok , może wał skrzywiony lub zgubił 'wyrównoważenie' :?:
przyjacielscy sąsiedzi ??? zakłamani agresorzy, mija 75 lat od ciosu w plecy - im sie znów marzy wypad w Europę , nawet jakby miały zginąć tysiące podwładnych, nieważne wyśle się następnych
sympatyk
Zaawansowany
 
Posty: 878
Miejscowość: na skraju grodu
Prawo jazdy: 15 09 1976
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Freelander e picc. scuderia
Silnik: Otto 95÷121
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna

30 Paź 2011, 09:37

wał faktycznie ma slady zgubienia odwarznika ale brałem wał od znajomego i tez telepie . mam minimalny luz na łożysku oski tylnej prawej to moze być przyczyna?
dodgev
Nowicjusz
 
Posty: 3
Auto: xsara vts , suzuki samurai

30 Paź 2011, 13:16

To pewnie suma wszystkich luzów w zawieszeniu. Tu lekki luz na łożysku, tu gumy poszły itd itd jak to się pozbiera do kupy to okazuje się,że nie da się jeździć. Skasuj luz na łożyskach i zobacz jak będzie. Jak nie pomoże to szukaj dalej.
nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem... ;)
BRODATY
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2656
Miejscowość: Muhlhausen ;)
Auto: Nissan Terrano II
Silnik: 2.4 KA24E 124KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1995
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Kierowanie z tylnego siedzenia - backseat driver
    Niechciane komentarze i wskazówki czy ostentacyjne wzdychanie z niezadowolenia – to typowe zachowania osoby, którą po angielsku nazywa się "backseat driver", co oznacza kierującego z tylnego siedzenia. ...