Większe autko

Większe autko

01 Lis 2008, 12:31

Da rade kupić jakieś większe auto van/terenowe za kwotę ok 15 tys ? aby nie zeżarły mnie koszty eksploatacji ? nie musi mieć super osiągów tylko wiecie jak to jest niektórzy lubią sportowe a inni duże :) ja wole duże z tym ze kasy nie mam za dużo
choke
Nowicjusz

Re: Większe autko

01 Lis 2008, 12:55

Ford Maverick/Nissan Terrano II to coś dla ciebie. Do wyboru są dwa silniki 2.4 benz. i 2.7 TD(I). Jest to sprawdzona konstrukcja nissana.
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Augustów

01 Lis 2008, 13:15

a jak wyglada spalanie takich aut ?
choke
Nowicjusz

01 Lis 2008, 13:20

choke napisał(a):a jak wyglada spalanie takich aut ?

spalanie jak na taki samochód można zaakceptować ponieważ waży 1900kg, a w trasie normalnie pali 9-10l, a z laweta i samochodem oraz caly zapakowany na trasie 1500km spalil 12l. Mówię o silniku 2.7 TD.
Za to był przez caly czas bezawaryjny. Części są łatwo dotępne ponieważ Maverick i Terrano II to to samo.
slowik93
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Augustów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team Bolid R.S.17 Renault Sport Formula One Team
    Zespół Renault Sport Formula One zaprosił do Londynu przedstawicieli międzynarodowych mediów i swoich partnerów na premierę bolidu R.S.17, w którym kierowcy zespołu będą ścigać się w nadchodzącym ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI