Witam proszę o pomoc co lepiej wybrać

Witam proszę o pomoc co lepiej wybrać

07 Sty 2009, 22:00

Witam proszę o pomoc co lepiej wybrać NOWEGO Fiata Pandę podstawową wersje z centralnym zamkiem silnik 1.1. Czy używanego Peugeota 107 z 2005 roku średnio wyposażonego ale lepiej niż panda, z silnikiem 1.0 ma przejechane 65 tyś. Auto najprawdopodobniej niemieckie pochodzenie. Oba auta są w zbliżonej cenie Peugeot tańszy. Moje wymagania co do auta to oszczędność i paliwa i portfela jeżeli chodzi o przyszłe wydatki jestem młodą osobą. Pytam się ponieważ mam dylemat z wyborem dodam ze auta będą kupowane na kredyt prawie 100% ogólnie słyszałem ze peugeoty są lepsze markowo ale nie chce dokładać zbyt w przyszłosci.
aresik87
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance
    Przyjazny dla środowiska, zrównoważony ekologicznie, nowatorski – oto atrybuty, jakimi musi wyróżniać się zwycięzca w tej kategorii. Najlepsze pod tym względem okazało się BMW 520d EfficientDynamics Edition ...
    Volvo rozwija auta elektryczne - ładowanie w 90 minut Volvo rozwija auta elektryczne - ładowanie w 90 minut
    Nowe, elektryczne Volvo C30 przyspiesza do 70 km/h w 5,9 sek., a ładowanie jego baterii zajmuje tylko 90 minut. Skrócenie czasu ładowania i polepszenie osiągów aut elektrycznych stało się możliwe dzięki współpracy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009