Witam Wszystkich (Honda)

07 Sty 2010, 14:27

Witam

Na wstepie chcialbym sie przywitac. Jestem nowy na Waszym forum , opowiem szybko swoja historie. Kilka lat temu bawilem sie w VT niestety forum na ktorym bylem upadlo. Teraz szukam nowych znajomych ktorzy zajmuja sie tym co lubie , mialem sporo prac na laptopie ktorego mi ukradziono i wszystko przepadlo. Mialem kilka lat przerwy od VT i ucze sie na nowo bo wiekszosci zapomnialem. Mam nadzieje ze bedzie Nam sie dobrze wspolpracowalo o to moja pierwsza praca po przerwie.

przed

[link wygasł]

po

[link wygasł]

Piszcie co sadzicie o tej hondzie. Pozdrawiam
LORD
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Rzeszów

07 Sty 2010, 16:04

Trochę za mało zmian dokonałeś ale tak to ładnie :wink:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

07 Sty 2010, 16:27

Mam tez wersje z naklejka na boku i carbonowa maska (maska do poprawek ) a co jeszcze bys tu dodal ? bo czuje pewien nie dosyt od jakiegos dluzszego czasu ale nic mi nie przychodzi do glowy zwiazanego z tym autem . Jak masz jakies pomysly to dawaj.
LORD
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Rzeszów

07 Sty 2010, 16:59

samurajsj700 napisał(a):Trochę za mało zmian dokonałeś ale tak to ładnie :wink:


To samo miałem na myśli. Ogólnie nie jest źle. Na początku moje prace też tak wyglądały :lol: Lepiej mniej zrobić ale dobrze. Mógłbyś dodać jakiś delikatny spoiler i lekkie brewki. Ewentualnie coś pokombinować ze światłami i wlotami .
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

07 Sty 2010, 17:16

Z wlotami bedzie ciezko bo nigdy ich nie robilem i nie mam o nich pojecia. Znacie jakies dobre tutoriale? Bo szukalem w necie ale wiekszosc nie dziala a ja potrzebuje czegosc dzialajacego i dobrego. Bede wdzieczny za wszystkie linki
LORD
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Rzeszów

07 Sty 2010, 17:38

Ostatnio edytowany przez norpaw, 07 Sty 2010, 22:25, edytowano w sumie 1 raz
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    Zmiany w punktach karnych 2023 - powrót do przeszłości
    Ten rok to zdecydowanie czas zmian dla prawa ruchu drogowego w Polsce. Ponad dwa miesiące temu zetknęliśmy się z lawiną nowych regulacji, a już od 17 września 2023 roku, w życie weszła nowelizacja przepisów o punktach ...

08 Sty 2010, 19:17

Tutki fajne juz zaczynam cos dzialac ale strasznie malo ludzi tutaj interesujacymi sie vt przez dwa dni napisalo tylko dwie osoby.
LORD
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Rzeszów

08 Sty 2010, 19:19

Rozumiem że w photoshopie działasz ??
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

08 Sty 2010, 19:29

LORD napisał(a):Tutki fajne juz zaczynam cos dzialac ale strasznie malo ludzi tutaj interesujacymi sie vt przez dwa dni napisalo tylko dwie osoby.

Nom niestety to prawda :neutral:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

08 Sty 2010, 19:48

Tak norpaw w Photoshopie robie jak narazie ta honde i opla. Mam nadzieje ze zacznie sie cos dziac:) a nad czym Wy pracujecie? Moze wrzucicie cos nowego
LORD
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Rzeszów

08 Sty 2010, 19:50

Ja bawie się w Photoshopie teraz mam mało czasu więc mało działam.W albumie i w tematach moich w VT dziale znajdziesz moje prace :grin:

[ Dodano: Pią Sty 08, 2010 19:52 ]
[link wygasł]

myślę że moja jedna z lepszych :lol:
Na fotosiku też masz wszystkie moje prace od pierwszych do najnowszych
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

08 Sty 2010, 19:54

Nice :mrgreen:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

08 Sty 2010, 20:05

Pomysl bardzo fajny ale wykonanie moim zdaniem nie do konca najlepsze :P Przede wszystkim felgi wogule tu nie pasuja a tylna strasznie sie rozmazala to moglbys zmienic w nim i kolor maski mimo ze to wewnetrzna jej strona, mogla byc bardziej czerwona . Silnik plask. Ta pracka bez zniszczen jest wsumie slaba bo nie wiele w niej zrobiles:P Jak chcesz zdiecie wozwalnego auta to zrobie zdiecie swojej sierry ktora jest z rozwalonym przodem :P
A co do volkswagena to wszystko ladnie tylko jak obnizales zapomniales chyba ta gore zrobic tzn budynek i niebo :) Znalazlem swoje subaru ktore robilem na szybkosci zaraz je tuta wrzuce:)
LORD
Nowicjusz
 
Posty: 15
Miejscowość: Rzeszów