Wskazówka poziomu paliwa

15 Cze 2020, 23:24

Witam Wszystkich. Jestem tu nowa :D Mam mały problem. W moim Daewoo Rezzo wskazówka poziomu paliwa po odpaleniu silnika po prostu obróciła się wokół własnej osi i teraz jest na dole. Nic nie reaguje. Nawet gdyby chciała się podnieść to nie da rady bo jest tam ta " wypustka " do której ewentualnie wskazówka opada. :( No nie wiem o co chodzi.
Kamilakala
Obserwowany

• 16 Cze 2020, 07:26

Prawdopodobnie problem jest z licznikiem.
    To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
    Kao
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 55
    Miejscowość: Francja
    Przebieg/rok: 40tys. km

16 Cze 2020, 10:12

Zastanawiałam się czy coś nie zrobiło jakiegoś zwarcia. Bo to takie dziwne jakoś :(
    Kamilakala
    Obserwowany

30 Cze 2020, 12:45

Skoro po wyłączeniu zapłonu nie wraca to pewnie tam się zblokowała i trzeba będzie rozebrać licznik żeby się do niej dostać. i wrócić ją na swoje miejsce. Dobrze by było też sprawdzić piny odpowiadające za jej zasilanie pod względem napięcia.
    Rokiko
    Zaawansowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Trzymaj się swojego pasa!
    Jazda po wyznaczonym pasie ruchu to podstawa bezpiecznego pokonywania zakrętów. Wyjeżdżanie kierowcy poza jego pas grozi zderzeniem czołowym. Wiele osób zapomina również, że mają obowiązek trzymać się ...
    Samochody Toyoty otrzymają karty SIM
    Japoński operator telekomunikacyjny KDDI będzie dostarczał karty SIM do połączonych w sieci samochodów Toyoty. Nowe karty umożliwią globalną komunikację i wymianę danych między autami. Do 2020 roku Toyota zamierza ...

•  
    • Warto przeczytać