Wyjazd po auto

wyjazd po auto

07 Sty 2007, 22:14

Witam
Chciałbym aby ktoś mi doradził.... . Chcę jechać po samochód za granicę(Niemcy, Holandia, Belgia) z osobą która zajmuje się sprowadzaniem aut. Chodzi mi głównie o bezpieczeństwo takiego wyjazdu i czy na pewno jeżeli pojadę to kupię tam samochód który będzie mi odpowiadał(Audi A4 2002-2004, Mazda 6).Na jednym z forum przeczytałem że niektórzy podają się za takich co sprowadzają samochody a w końcu za granicą okazuje się że są to zwykli oszuści. Chciałbym poradzić się osób które sprowadzały dla siebie samochody z pomocą takich osób, doradźcie mi co mam zrobić :?: Jeżeli znacie jakąś firmę lub osoby które są pewne i nie robią żadnych przekrętów na takich wyjazdach to chciałbym abyście podali ich stronę www lub telefon
pozdrawiam meciu
meciu
Nowicjusz

Re: wyjazd po auto

09 Lut 2007, 14:38

A czemu samemu tego nie załatwisz, tylko chcesz dawać zarobić pośrednikom?
Auto wyszukać możesz przez net, procedurę sprowadzania ze wszystkimi dokumentami też nietrudno znaleźć... do czego ci pośrednik??

JM
Jacek_Michu
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Światowa premiera Golfa GTI Światowa premiera Golfa GTI
    W halach targowych nad Jeziorem Genewskim Volkswagen prezentuje – obok Golfa GTD – także seryjną wersję nowego Golfa GTI. W nadwoziu na bazie Golfa VII można zauważyć liczne elementy stylistyczne typowe dla GTI, ...
    Nietrzeźwy poranek wśród kierowców Nietrzeźwy poranek wśród kierowców
    Aż jeden na czterech kierowców prowadzi samochód rano, po zaledwie kilku godzinach snu poprzedzonych spożywaniem dużych ilości alkoholu. Większość osób nie zdaje sobie sprawy, że aby w pełni wytrzeźwieć ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Tuning Mazda, przezentacja, dym, woda
      Infiniti Q50
      S2020005