Wymiana drewna

16 Lut 2008, 23:24

chciałbym kupić audi a4 wszytko mi odpowiada jednakże w środku znajduje sie drewno słyszałem ze istnieje możliwość wymiany na zwykle plastiki czy spotkał się ktoś z takim czymś i jakie sa tego efekty i oczywiście koszt za odpoiwedż bedę bardzo wdzięczny pozdrawiam
mati1999
Nowicjusz
 
Posty: 3

16 Lut 2008, 23:38

Pewnie, ze można wymienić, na allegro też masz specjalne okleiny na jaki kolor chcesz;p
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz
 
Posty: 2942
Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

17 Lut 2008, 19:51

no ja ostatnio kupiłem okleinę imitującą chrom i przerobiłem plastikowy przedni grill na piękny chromowany.. efekt dobry, a i tanio wyszło.. :wink:
" Śmierć zawsze wsiada z nami do samochodu, i czeka.."
Hell_Soul
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 127
Miejscowość: Chełmno / Kraków

18 Lut 2008, 14:02

Jedziesz na szrot i kupujesz odpowiednie elementy tapicerki plastikowej za grosze, a potem wymieniasz i tyle... Banał... Ja swoją tapicerkę zazwyczaj sam dorabiałem z włókna szklanego... Później było malowanie, lub oklejanie odpowiednim materiałem i tyle tego.
DFireCrow
 

18 Lut 2008, 15:42

Takie rzeczy (proste w miare) lepiej robić samemu, nawet jak się nie potrafi tego jak profesjonaliści. Jadąc do jakiegoś tam zakładu zapłaci się jak za zboże. A samemu metodą prób i błędów :) jak ja ostatnimi czasu czujnik świateł stop...pojechałem do mechanola...szmery bajery 100zł chciał za robotę + nowy czujnik. POjechałem do domu, wyciągnąłem stary, przeczyściłem itd itd włożyłem i działa elegancko :D
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Masz problem z kodem do radia to pisz
    Rozkoduję prawie każde radio. Warunek to muszę znać numer seryjny , najlepiej przysłać wszystkie oznaczenia, znajdujące się na bocznej ściance twojego radia.