Wymiana euro

Wymiana euro

10 Wrz 2015, 10:39

Sprowadzam sobie merca z Niemiec, płace oczywiście w euro stąd moje pytanie czy wymienialiście kiedyś walutę w kantorach internetowych? Ja jeszcze tego nie robiłem, znalazłem strone strefawalut.pl tam jest ich dużo, możecie któryś polecić??
venta1
Obserwowany

Auto: Punto II

Re: Wymiana euro

21 Wrz 2015, 17:14

Znajomy wymieniał i jakoś nie był zadowolony. Z autopsji nie wiem, ale nie polecałbym
Hyeniek
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 06 07 1982
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: MAN
Paliwo: Diesel
Typ: Van

Re: Wymiana euro

14 Paź 2015, 09:26

Powiem ci tak korzystałem wielokrotnie z InKantoru jest to renomowany kantor internetowy. Ma bardzo dobre kursy walut : Inkantor - Warto korzystać, oszukać cię nie oszukają bo nie mają jak to jest na zasadzie umowy, wiec zerwanie jej wiąże się z odpowiedzialnością, kursy są atrakcyjne jak sobie sprawdzisz i porównasz do stacjonarnego kantoru to zobaczysz różnice bardziej znaczącą na dużej kwocie. Wiec polecam .
Kabtarlis
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 09 1982
Auto: VW Golf IV
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady] Wymiana żarówki W5W podświetlenia rejestracji - Honda Civic VIII (UFO) [porady]
    Jak wymienić żarówki W5W podświetlenia rejestracji w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej w załączonym filmiku w którym pokazujemy jak to zrobić. Wymiana ...
    Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy Gruba kurtka, rękawiczki, czapka, a bezpieczeństwo jazdy
    Zimą niskie temperatury zmuszają nas do noszenia grubej kurtki, ciepłych butów, czapki i rękawiczek. Chociaż chroni to nas przed zimnem, jednak w przypadku kierowców znacząco może wpływać na bezpieczeństwo jazdy.

•  
    • Warto przeczytać
    • maska
      Fiat 500L Beats Edition
      Wyprawa do Moab 2012, 54
      Zawody Monster Truck w Polsce, 19