Wynajęcie przyczepki samochodowej - gdzie w Warszawie?

Wynajęcie przyczepki samochodowej - gdzie w Warszawie?

10 Lis 2017, 13:16

Orientujecie się może gdzie w Warszawie można wynająć przyczepkę samochodową? Taką do przewiezienia wyposażenia mieszkania z jednego punktu do drugiego. Nie musi być duża, do haka.
zachary
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 13 05 1998
Przebieg/rok: 27tys. km
Auto: Opel Astra

Re: Wynajęcie przyczepki samochodowej - gdzie w Warszawie?

15 Lis 2017, 08:08

Jeżeli to nadal aktualne, to niektóre stacje paliw posiadają w ofercie możliwość wynajmu przyczepek. Tylko cenowo nie zawsze wychodzi to korzystnie.
Proponuję tutaj jeszcze sprawdzić:
1. https://www.boels.pl/wynajem/transport-1/przyczepy-plandekowe (tutaj mają duży wybór).
2. https://www.olx.pl/oferty/q-wynajem-przyczep/
tomczak78
Początkujący

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 04 04 1986
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Mazda 6
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

26 Sty 2018, 19:46

Na stacjach wychodzi drogo przy wynajmie na kilka dni. Też mieszkam w Warszawie i ja swoją wynajmowałem raz u Boguckiego na Korkowej ale chcieli mi wciągnąć, że uszkodziłem im zaczepy w przyczepie :/
drugi wynajem już bez żadnych ekscesów i taniej bo pojechałem do Lesznowoli to kilka km i wziąłem większą przyczepę bo takiej potrzebowałem, mają ceny podane na stronie i można negocjować bo plac pełny mają.

Słyszałem że dobra wynajem jest tez Garwolńskiej ale odległość dla mnie większa niż do piaseczna :ok:
Ostatnio edytowany przez ArteK, 27 Sty 2018, 10:58, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Regulamin pkt VIII.1
marcinkowski
Nowicjusz

Przebieg/rok: 9tys. km
Auto: Skoda Rapid
Paliwo: Benzyna + LPG

25 Lut 2018, 21:03

My kiedyś zakupiliśmy fajną i niedużą przyczepkę i w sumie to była dobra decyzja. Jakoś dużo nas nie wyniosła, ale używaliśmy jej często wiec wynajem by sie nie opłacał. Części i akcesoria jak podpory do przyczep można szybko i tanio kupić przez internet - https://unitrailer.pl/pol_m_Kola-podporowe-i-podpory-153.html więc również jej eksploatowanie jakoś drogo nas nie wyniosło. Dlatego lepiej dobrze przekalkulować czy bardziej opłaca się wynajem czy może jednak zakup.
connor
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 19 07 1979
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: Honda Civic
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji Toyota Supra z 1994 roku - rekordowa cena sprzedaży na aukcji
    Gdyby zapytać fanów motoryzacji, który seryjny model był największym osiągnięciem Toyoty, wielu wskazałoby Suprę czwartej generacji, czyli model MK4. Podobnego zdania musiał być nabywca czarnej Supry z 1994 ...
    Luksusowy crossover Lexus LF 1 Limitless Luksusowy crossover Lexus LF 1 Limitless
    Na targach North American International Auto Show w Detroit zadebiutuje koncepcyjny crossover Lexus LF-1 Limitless. Wyrafinowane linie nowego modelu mają potencjał, by kształtować przyszłość flagowego luksusowego crossovera ...

•