Gdzie pokazać kobiecie jak się jeździ w Warszawie ?

29 Cze 2009, 11:02

Witam,
jestem w sumie nowy na tym forum i mam małe pytanie w związku z tematem.

Moja bliska koleżanka nie posiada jeszcze prawka, w sumie nawet kursu nie zaczęła ale na dniach się zapisuje i chciałem by trochę sobie pojeździła by się oswoiła z autkiem :)

Więc moje pytanie brzmi czy ktoś z Warszawy orientuje się gdzie jest jakiś plac (kawałek drogi prostej) gdzie mogłaby dziewczyna pojeździć ? (oczywiście po 22 :P )

(jak zły dział to przepraszam)
error106
Początkujący

Miejscowość: Warszawa

13 Lip 2009, 10:02

Jest dużo takich miejsc oczywiści nie w centrum :) Takie okolice jak marki zielonka ząbki jest tam dużo lasów i duzo bardzo mało uczęszczanych dróg szukać szukać i szukac ! ;) A może lotnisko bemowo ? Jest jeszcze jedno fajne miejsce duży parking są tam sklepy ikea real praktiker itd itd. Raj na ziemi w zimie ;)
ralf1990
Początkujący

13 Lip 2009, 10:42

No więc dajmy na to znalazłem (a raczej podpowiedziałeś gdzie szukać :) ) takie miejsce i mam w związku z tym pytanie, jeżeli kobieta będzie ze mną jeździła na takim bez ruchowym miejscu to w przypadku kontaktu z policja czym to może grozić ?
error106
Początkujący

13 Lip 2009, 12:38

mandatem 500zł dla kobiety i ponoć 300 dla ciebie za udostępnienie auta,

jeśli wybrała dobrą szkołę nauki jazdy to twoja pomoc nie będzie konieczna, możesz jej pokazać urządzenia sterowania autem, jak się ustawia fotele i lusterka, ale jest możliwość że nauczysz ją źle i będzie później mieć złe nawyki, radziłbym zaufać profesjonalistom
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia

13 Lip 2009, 20:08

Zgadzam się z przedmówcą.
Tyle się słyszy o kierowcach którzy stracili prawko, a potem nie zdali egzaminu (złe nawyki).
Sam zdaję egzamin dopiero w tym roku, ale jezdziłem samochodami z wszystkich segmentów i z różnymi skrzyniami.
Sam nieskromnie powiem że uważam iż jezdżę niezle, ale egzaminu nigdy nie można być pewnym.
micrak10
Nowicjusz

Miejscowość: skarland

16 Lip 2009, 09:47

Dokładnie dużo zależy od szkoły. Jeśli chcesz podam Ci na priv bardzo dobrą szkołe i istruktora który mnie uczył i paru znajomych i wszyscy zdali za 1-2 razem był jeden wyjątek ale koleś pierwszy raz siedział w samochodzi i zdał za 3 razem :) Pamietam jak mnie na 1 godz wysłał odrazu na centrum nogi jak z waty ale dałem rade ;)
ralf1990
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz Pięć cech dobrego kierowcy - sprawdź czy je posiadasz
    Badania przeprowadzone przez psychologów wykazują, że większość osób ocenia swoje umiejętności kierowcy jako powyżej przeciętnej, nawet mając świadomość, iż inni oceniliby je niżej. Trenerzy Szkoły Bezpiecznej ...
    Systemy bezpieczeństwa, które przekraczają zasięg widzenia Systemy bezpieczeństwa, które przekraczają zasięg widzenia
    Nowoczesne rozwiązania technologiczne dostępne w samochodach marki Škoda to nie tylko udogodnienia zwiększające przyjemność jazdy, ale również narzędzia poszerzające naturalne zdolności percepcyjne kierowcy. ...

• 08 Wrz 2009, 18:57

Mysle ze napewno nie w Krakowie ani tez w Czestochowie,Katowice tez odpadaja....co powiesz wlasnie na Warszawe?
    Wiem wiem...pewnie powiesz ze w Istambule tez podobne warunki no ale jednak ja bym zaprzestał na Warszawie....

Pozdrawiam :wink:
    Look@p
    Nowicjusz

Miejscowość: Bo ja to wiem?