Wystrzały polnez lpg

25 Gru 2008, 21:34

Witam.Mam poważny problem.Samochód "strzela i szarpie" i często gaśnie. Byłem u czterech "fachowców" i nic. Wymieniłem kable,świece i uszczelkę pod kolektorem ssącym. Co jakiś czas tak huknie jak megapetarda w sylwestra.Proszę o jakieś rady,bo nie wiem co robic.Wtrysk abimex.Strzela jednocześnie szarpiąc.Często jadę nagle traci moc daję sprzęgło on gaśnie i puszczam sprzęgło i znowu odpala i tak wkoło.pomóżcie.Tylko na gazie
Ostatnio edytowany przez bruce_leee, 26 Gru 2008, 08:48, edytowano w sumie 1 raz
bruce_leee
Nowicjusz
 
Posty: 13
  • 26 Gru 2008, 01:03

    Najpierw piszesz,że dzieje się to i na LPG i na Pb.A na końcu piszesz,że "tylko na LPG".Sprecyzuj się.
    Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 20285
    Zdjęcia: 1212
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000

    26 Gru 2008, 08:50

    Tylko na gazie.bo na paliwie nie chodzi.Chyba zwarcie bo nie raz normalnie jadę na paliwie. ale na pb odpalam normalnie
    bruce_leee
    Nowicjusz
     
    Posty: 13

    26 Gru 2008, 12:05

    Mogą to być membrany do wymiany w reduktorze,albo gdzieś bierze lewe powietrze - najczęściej przy urządzeniu wtryskowym(uszczelki) - sprawdz układ dolotowy.
    Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika
     
    Posty: 20285
    Zdjęcia: 1212
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000
    • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

      Lexus LFA - tytanowy wydech
      Supersamochód Lexusa to auto wyjątkowe w każdym calu. Wyjątkowe jest jego nadwozie z kompozytów zbrojonych włóknem węglowym. Wyjątkowy jest jego 560-konny silnik V10 o pojemności 4,8 l, który wkręca ...