Yanosik vs Rysiek

Yanosik vs Rysiek

10 Wrz 2017, 13:29

Witam
Ciekawy jestem waszych opinii i doświadczeń z aplikacjami antyradarowymi Yanosik oraz Rysiek.Którą polecacie i dla czego?
Pietruszka98
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Auto: VW Golf IV

Re: Yanosik vs Rysiek

10 Wrz 2017, 13:52

Ja miałem Ryśka i w sumie był fajny ale jest mniej popularny i jeszcze nie zna dużo fotoradarów i innych a Yanosik chyba jest bardziej zaawansowany pod tym względem
Jeep Grand Cherokee by Kao https://www.forumsamochodowe.pl/nowy-nabytek-kao-jeep-grand-cherokee-vt103201.htm

Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 4.0
Paliwo: Benzyna

Re: Yanosik vs Rysiek

18 Paź 2017, 18:44

Ja miałem kiedyś Yanosika ale trochę mnie wkurzało że się potrafił zawiesić na moim smartfonie i w końcu zrezygnowałem z niego. Ryśka nie miałem więc tu się nie wypowiem.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW X4 M40d - dynamiczne proporcje i atletyczne kształty BMW X4 M40d - dynamiczne proporcje i atletyczne kształty
    Nowe BMW X4 demonstruje swój indywidualny charakter poprzez istotnie zwiększoną dynamikę jazdy, oryginalny, sportowy wygląd zewnętrzny, jeszcze bardziej szlachetne wnętrze premium oraz nowoczesne systemy wspomagające ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI
      Targi AutoSalon, bass i tuning
      Motocykle storehouse
      Nissan 350Z Police