Yanosik vs Rysiek

Yanosik vs Rysiek

10 Wrz 2017, 14:29

Witam
Ciekawy jestem waszych opinii i doświadczeń z aplikacjami antyradarowymi Yanosik oraz Rysiek.Którą polecacie i dla czego?
Pietruszka98
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Auto: VW Golf IV

Re: Yanosik vs Rysiek

10 Wrz 2017, 14:52

Ja miałem Ryśka i w sumie był fajny ale jest mniej popularny i jeszcze nie zna dużo fotoradarów i innych a Yanosik chyba jest bardziej zaawansowany pod tym względem
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Alfa Romeo GTV Jaguar X-type
Silnik: 2.0 V6 TURBO, 2.0 D
Paliwo: Benzyna

Re: Yanosik vs Rysiek

18 Paź 2017, 19:44

Ja miałem kiedyś Yanosika ale trochę mnie wkurzało że się potrafił zawiesić na moim smartfonie i w końcu zrezygnowałem z niego. Ryśka nie miałem więc tu się nie wypowiem.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3345
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Car-Net - 5 rad jak bez stresu wyruszyć autem z na wakacje Volkswagen Car-Net - 5 rad jak bez stresu wyruszyć autem z na wakacje
    Dobre wakacje zaczynają się już w chwili rozpoczęcia podróży. Nawigacja i smartfon, które pozwalają dotrzeć na miejsce bezpiecznie i bez stresu to niezawodni pomocnicy wielu urlopowiczów. A jeśli nie ...
    Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych
    W tegorocznej edycji plebiscytu AUTO BILD-Design-Award, czytelnicy tego popularnego magazynu motoryzacyjnego uznali nowe Audi A3 za najatrakcyjniejsze auto w klasie małych i kompaktowych samochodów. W plebiscycie o ...

•  
    • Nissan ZEOD RC, tył
      Hyundai Kona Electric
      Przód Nissana
      GT Academy - samochody i kierowcy