Yanosik vs Rysiek

Yanosik vs Rysiek

10 Wrz 2017, 13:29

Witam
Ciekawy jestem waszych opinii i doświadczeń z aplikacjami antyradarowymi Yanosik oraz Rysiek.Którą polecacie i dla czego?
Pietruszka98
Nowicjusz

Zdjęcia: 0
Auto: VW Golf IV

Re: Yanosik vs Rysiek

10 Wrz 2017, 13:52

Ja miałem Ryśka i w sumie był fajny ale jest mniej popularny i jeszcze nie zna dużo fotoradarów i innych a Yanosik chyba jest bardziej zaawansowany pod tym względem
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, Audi A8, A6 c4
Silnik: 2.0 D, 4.2 V8,2.6 V6

Re: Yanosik vs Rysiek

18 Paź 2017, 18:44

Ja miałem kiedyś Yanosika ale trochę mnie wkurzało że się potrafił zawiesić na moim smartfonie i w końcu zrezygnowałem z niego. Ryśka nie miałem więc tu się nie wypowiem.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3346
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych) Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych)
    Po przeszło 50 latach ciągłej produkcji opon radialnych, Pirelli powraca do produkcji tradycyjnych opon krzyżowych (diagonalnych). Nowa odsłona kultowych opon skierowana jest do miłośników klasycznych samochodów, ...
    Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie Supersamochód Lexus LFA sprzedany w Krakowie
    To drugi egzemplarz supersamochodu Lexus LFA w Polsce . Pierwszy znalazł swojego entuzjastę w Poznaniu, drugi będzie jeździł w Krakowie. Uroczyste przekazanie kluczyków do samochodu, z udziałem przedstawicieli Lexus ...

•