Zacinajaca sie klamka focus mk1

Zacinajaca sie klamka focus mk1

02 Gru 2014, 21:34

Witam mam problem z klamka trzeba szarpac zeby sie samochod otworzył . Moze mi ktos opisac czy tam jest jakas srubka ? dostalem sie do klamki po sciagnieciu boczka znalazlem jakis biały plastik i te ciegno ale zadnej srubki tam nie widze ? gdzie ona sie znajduje ? czy jest na tym białym plstiku? a moze gdzies indziej ? oraz czy zeby ja dokrecic trzeba sciagnac ta klamke ?
vxz
Początkujący

Auto: focus
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

Re: Zacinajaca sie klamka focus mk1

15 Gru 2014, 16:35

Może trzeba oczyścić zawias klamki i przesmarować? Mogły dostać się do niego drobinki piasku i zatarł się przy otwieraniu.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3307
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach! Kierowco, kontroluj ciśnienie w oponach!
    Jedna trzecia kierowców nie wie ile wynosi prawidłowe ciśnienie w oponach ich samochodów (można je sprawdzić na specjalnej naklejce która powinna być w schowku lub na słupku od strony kierowcy), a nawet ...
    Toyota Yaris 1,5 Dual VVT-iE  o mocy 111 KM Toyota Yaris 1,5 Dual VVT-iE o mocy 111 KM
    Nowa Toyota Yaris napędzana jest między innymi produkowanym w Polsce silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 l i mocy 111 KM. Motor jest o 10 proc. mocniejszy od silnika 1,33 z poprzedniej wersji modelu. Dzięki temu samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Polski Fiat 125P Jamnik Kabriolet, tył
      Kia Sportage, odświeżona wersja
      Kandydatki na MISS, 102