Zagraniczne programy

Zagraniczne programy

27 Sty 2008, 23:27

Witam. A co myślicie na temat programów jak CIęCIE, GIęCIE, POWIETRZNY PATROL, GARAż 2 TAKICH itd. Jak dla mnie jest ich za dużo. Wogóle nie podoba mi się żaden z tych programów. Są tak jakby nie dla mnie. No a reszta z was??
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

Re: Zagraniczne programy

28 Sty 2008, 09:50

Mnie też akurat te programy się nie podobają - powietrzny patrol,to raczej taki odcinkowy serial sensacyjny,cięcie gięcie,to raczej dla fanów tuningu i innych przeróbek,a garaż 2 takich casami jest ciekawy,ale tylko żeby popatrzeć.No ale nam sie te programy nie podobają,a komuś,kto się tym interesuje owszem.Tak więc to sprawa raczej gustu i zainteresowań w dziedzinie motoryzacji :) .
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Zagraniczne programy

28 Sty 2008, 19:25

Mi akurat podoba sie garaz dwoch takich czasem cos nowego tam powia czego nie wiedzialem ,raport turbo jest dobry i dziennie nowy a tak to same powtorki
artekk
Początkujący

Miejscowość: k-kozle
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota 86 GR Sport - kolejny model coupe Toyota 86 GR Sport - kolejny model coupe
    Nowa seria usportowionych modeli Toyoty firmowanych przez Gazoo Racing wzbogaciła się o kolejny model – coupe GT86 w wersji GR Sport. We wrześniu 2017 roku Toyota zaprezentowała nową serię GR, opracowaną na japoński ...
    BUKOVINA World Snow Polo Masters 2018 BUKOVINA World Snow Polo Masters 2018
    Drużyna Renault zajęła drugie miejsce w międzynarodowym turnieju BUKOVINA World Snow Polo Masters 2018, który odbył się w dniach 19-21 stycznia 2018 r. Renault Polska oraz Anndora, autoryzowany koncesjoner Renault ...

•  
    • Audi A5, JBB
      Volkswagen Golf VI, tył
      Honda Civic V
      Oczekiwanie na zielone światło, Honda Civic V