Zakup auta używanego do 90k.

05 Maj 2024, 17:17

Witam!

W najbliższym czasie będę przymierzał się do zakupu auta (cena 90tys.). Samochód będzie służyć głównie na dojazdy do pracy (20km w jedną stronę) oraz sporadyczne wyjazdy w dalszą trasę. Chciałbym, aby samochód posłużył mi na najbliższe parę dobrych lat, a z racji tego, że nie się znam na aktualnie dobrych pojazdach zwracam się o pomoc.
Z wymagań:
- sedan lub kombi (rozważę również SUV-a)
- minimum 150km
- z wyposażenia chciałbym, aby samochód posiadał wirtualne zegary (to jest moja zachcianka, bardzo mi się to podoba i chciałbym mieć w nowym samochodzie)
- przebieg najlepiej około 100tys (max 150tys)
- rocznik 2018/19 oraz młodsze
Będę wdzięczny za pomoc i za każdą radę!
kacwol7
Nowicjusz
 
Posty: 5

08 Maj 2024, 13:42

Cześć!

Ogólnie jak chcesz kupić pewny samochód i właśnie w przedziale od 2018 roku, to polecam przejrzeć stronę mAuto. Kupowaliśmy u nich nasze auto i jesteśmy zadowoleni. :)
NataliaG
Obserwowany
 
Posty: 1

09 Maj 2024, 16:25

Benzyna czy diesel ? Serio z tymi wirtualnymi zegarami ?
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika
 
Posty: 1262
Zdjęcia: 51
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam

09 Maj 2024, 20:34

Biorę pod uwagę i benzynę, i diesla.
Tak jak wspomniałem zegary wirtualne to moja zachcianka. Wezmę pod uwagę też samochody bez tego, jednak bardzo bym chciał.
kacwol7
Nowicjusz
 
Posty: 5
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota Aygo - samochód do miasta
    Z danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR wynika, że pod względem liczby rejestracji model Aygo jest niekwestionowanym liderem rynku w klasie A. Od stycznia do kwietnia 2019 roku nabywców znalazło aż 1 721 ...