Zakup auta w Niemczech a sprawdzenie UPG

11 Sie 2021, 11:21

Witam
interesuję się megane 3 ph1 1.4tce -jak wiadomo maja one problem z uszczelką pod głowicą
znalazłem firmę która zajmuję sie sprowadzaniem samochodów na zamówienie ,kiedy zapytałem czy robią na miejscu test szczelności uszczelki to dostałem odpowiedź że w Niemczech bez tytułu "mistrza" nikt nie zezwoli na robienie takiego testu przed zakupem , ktoś coś wie na ten temat i może się wypowiedzieć?
Majszi916
Nowicjusz
 
Posty: 13

11 Sie 2021, 12:29

Zachód to nie Polska, ludzie nie dają sobie zawracać dupy, albo bierzesz albo nie, druga sprawa jest to ze nikt nie będzie się kompromitował, na zachodzie nikt nie jezdzi na SKP itp, jest inna mentalność. Jak kupujesz tanio to ze świadomością dlaczego.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16271
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

11 Sie 2021, 18:04

A myślisz, że np. ja czy inny właściciel auta by ci pozwolił testery wlewać do swojego sprzętu?
franccc
Stały forumowicz
 
Posty: 2442
Przebieg/rok: >50tys. km

11 Sie 2021, 18:40

Majszi916 napisał(a):kiedy zapytałem czy robią na miejscu test szczelności uszczelki to dostałem odpowiedź że w Niemczech bez tytułu "mistrza" nikt nie zezwoli na robienie takiego testu przed zakupem

Dobre, polski Janusz na zakupach.

Kao napisał(a):Zachód to nie Polska

Nie gadaj, jajca sobie robią z nas już w calej Europie. Ostatnio słyszalem jak w Szwecji robili sobie jajca z naszych asów śledztw zakrojonych na szeroką skalę zwracając się "doktorku" od badań miernikiem :D
szybki
Moderator - Tuning
 
Posty: 10433
Prawo jazdy: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne