Zakup nawigacji - TOMTOM START 25M vs START 52 EU 5 LTM

Zakup nawigacji - TOMTOM START 25M vs START 52 EU 5 LTM

26 Wrz 2017, 17:31

Cześć, w końcu zdecydowałem się na zakup nawigacji (jak dla mnie nawigacja w smartfonie to jednak porównywalna do polskiej ligi w piłce nożnej) i zastanawiam się nad tymi dwoma modelami:

[link wygasł]

[link wygasł]

Czym w sumie one się różnią poza ceną? Czy warto brać tą droższą? Nie było podobnego tematu, przeważnie jest porównywany tomtom z jakąś inną i zawsze polecany jest tomtom i właśnie tej firmy nawi też bym chciał. Pytanie tylko którą z tych 2. a może jakąś jeszcze inną?
Lordani66
Nowicjusz

Auto: Opel Astra II

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Maserati GranTurismo - opinia i wrażenia z jazdy Maserati GranTurismo - opinia i wrażenia z jazdy
    Miałem okazję trochę pojeździć i jako że nie ma opini na temat tego auta więc się podziele wrażeniami. Maserati GranTurismo Silnik 4.2 V8 405 KM Skrzynia aut. 6 Biegowy Rok prod. 2010 Całokształt Uważam że to bardzo fajne ...
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...

•  
    • Przed startem, Ford Focus, BESTIA
      Czarna Beti
      Allegro Power 2008
      Mimonske Valky XII