Zanim zadasz pytanie o ubezpieczeniu - przeczytaj

Zanim zadasz pytanie o ubezpieczeniu - przeczytaj

08 Lut 2014, 20:44

Temat o ubezpieczeniach jest powyżej. Każdy nowy temat w tym dziale dotyczący ubezpieczenia zostanie usunięty :!:
To samo będzie z pytaniami o wysokość ubezpieczenia - w dziale powyżej też jest o tym napisane.
Proszę więc nie zamieszczać w tym dziale pytań odnośnie ubezpieczeń oraz pytań typu " ile zapłacę za OC lub AC".
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
0

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus LM - czy to będzie flagowa limuzyna czy crossover? Lexus LM - czy to będzie flagowa limuzyna czy crossover?
    Lexus zarejestrował w amerykańskim urzędzie patentowym znaki towarowe LM 350 i LM 300h. Liczby w tych oznaczeniach pozwalają łatwo odgadnąć, że dotyczą one pojazdu w wersji z napędem konwencjonalnym i hybrydowym, natomiast ...
    Co należy okresowo sprawdzać w samochodzie? Co należy okresowo sprawdzać w samochodzie?
    Nie znalazłem na forum podobnego tematu, a myślę że może on pomóc innym użytkownikom/kierowcom w ustaleniu tego na co powinni zwracać uwagę okresowo podczas eksploatacji samochodu. O pewnych rzeczach zapominamy czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota GT86 CS-R3, drift
      MINI Cooper S 5D
      VSR na Stadionie Narodowym 2015
      Nissan GTR