Zapalająca sie kontrolka 'check' w C70

Zapalająca sie kontrolka 'check' w C70

21 Lis 2010, 20:53

Witam. Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Volvo C70. Auto jest wspaniałe i mogę każdemu polecic. Jednak już na "dzień dobry" pojawił się problem. Po dośc agresywnej jeździe zapala się pomarańczowa kontrolka "check" (myślę że ogólnie znana). Po odłączeniu akumulatora i jego ponownym podłączeniu i odpaleniu auta kontrolka się nie pali. Jednak na wolnych obrotach strasznie nie równo pracuje silnik. Kiedy auto sobie postoi jakiś czas wszystkie objawy mijają... do następnego razu :cry: Proszę o pomoc jeśli ktoś się z takim czymś spotkał. Obawiam się że to przepustnica.
domel_trn
Nowicjusz

Miejscowość: Toruń

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan
    Podczas trzydziestego czwartego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku (trwającego od 25 marca do 7 kwietnia) Firma Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) zaprezentuje koncepcyjny model MITSUBISHI Concept ...
    @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line @Mii - pierwszy SEAT oferowany wyłącznie on-line
    Krótko po wprowadzeniu do sprzedaży miejskiego auta SEAT-a modelu Mii, hiszpański producent wprowadza unikalną wersję swojego przedstawiciela segmentu A – @Mii, który będzie dostępny tylko przy zamówieniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009