Zapasowy kluczyk

Zapasowy kluczyk

26 Lip 2018, 21:40

Witam panowie. Jakiś czas temu kupiłem Audi A4 b6. Dziś pierwszy raz chciałem skorzystać z zapasowego kluczyka, ponieważ pierwszy miał kto inny. W momencie przekrecenia stacyjki zaczęła migac kontrolka auta z kluczykiem, gdy odpaliłem silnik, po dosłownie 2-3 sekundach auto gaśnie. Po odpaleniu silnika kontrolka nadal jest widoczna. Wie ktoś może o co chodzi?

Dodam, że gdy później dostałem pierwszy kluczyk, auto na nim działa bez zarzutu
Zaczek
Nowicjusz

Zdjęcia: 2

Re: Zapasowy kluczyk

27 Lip 2018, 08:49

W audi to znany problem. Wysiadł immobiliser w kluczyku. Może wystarczy zakodować ponownie
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę

27 Lip 2018, 12:12

Trochę jestem zielony w autach. Mógłbys wyjaśnić jak to zrobić lub do kogo się udać?
Zaczek
Nowicjusz

Zdjęcia: 2

27 Lip 2018, 17:44

Do elektromechanika
Porady blacharsko-lakiernicze
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type
Silnik: 2.0 na gnojówkę
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony Daltonista na drodze - czerwony, żółty i zielony
    Prawidłowa interpretacja kolorów w pewnych okolicznościach drogowych bywa kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa. Zdarza się to głównie, gdy zasady na drodze wyznacza sygnalizacja świetlna. Jak radzi sobie w ...
    Jak hybrydy oszczędzają paliwo? Jak hybrydy oszczędzają paliwo?
    Samochody ze spalinowo-elektrycznym napędem hybrydowym zyskują coraz większą popularność. Dzieje się tak w dużej mierze dzięki nawet o połowę mniejszemu niż w przypadku pojazdów konwencjonalnych zużyciu paliwa, a zatem ...

•