Zarysowany zderzak

Zarysowany zderzak

04 Cze 2015, 18:44

Witam wszystkich. Mam dość palący problem. Mianowicie zarysowałem zderzak pięknego Mercedesa, który nie jest mój i którego za dwa dni muszę zwrócić. :) Garaż był bardzo wąski i lekko przytuliłem starą zardzewiałą bramę (lekki ślad po rdzy został na zderzaku). Wrzucam zdjęcie poniżej. Czy ktoś byłby w stanie mi podpowiedzieć jak mogę pozbyć się śladów, o ile to w ogóle możliwe? Jestem w tych sprawach trochę zielony i domyślam się, że na to WD-40 nie wystarczy... ;)

https://drive.google.com/open?id=0B47OaRZpG0AEVThUZHI2bkdfV0k&authuser=0
Vercyngetoryx
Obserwowany

Auto: Citroen C5

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kamery sprawdzą w Warszawie zaparkowane auta Kamery sprawdzą w Warszawie zaparkowane auta
    Już niedługo z tego co udało mi się ustalić w Warszawie będą jeździły samochody z kamerami na dachu i sprawdzały czy w strefach płatnych zaparkowane auta maja opłacony czas parkowania. Przyspieszy to na pewno proces egzekwowania ...
    Benzynowe kombi segmentu C z pojemnym bagażnikiem Benzynowe kombi segmentu C z pojemnym bagażnikiem
    Samochody segmentu C cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. W pierwszym kwartale 2017 roku zarejestrowano – zgodnie z raportem PZPM – ponad 37 tys. takich pojazdów. Za wynik ten odpowiadają głównie ...

•