Zdarty lakier + wgniot w Passacie

Zdarty lakier + wgniot w Passacie

09 Maj 2011, 16:24

Witam,
W ten weekend miałem nieprzyjemność bliskiego spotkania mojego Passata z klinkierowym murkiem. Nie byłem jeszcze u blacharza i chciałbym zapytać o poradę tutejszych specjalistów.
Lakier jest kompletnie zdarty i dodatkowo na drzwiach powstało wgniecenie. Nie wiem czy szukać nowych drzwi np. na allegro czy liczyć na uzdrowicielską moc blacharza bądź też lakiernika. Na zdjęciu widać mniej więcej co narobiłem. Orientuje się też ktoś jak może wyglądać cena naprawy?
Dziękuję z góry za udzielone porady.

Image
Dwoogy
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: Zdarty lakier + wgniot w Passacie

09 Maj 2011, 19:26

Zależy jakie to wgniecenie jak chcesz przy oszczędzić to zostaw te drzwi blacharz sobie spokojnie poradzi dodatkowo możesz trochę uszczknąć na lakierowaniu bo można pomalować tylko do listwy. A jak chcesz mieć bardzo dobry efekt to wymiana drzwi + lakierowanie ok 300zł
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Peugeot 208 1,2 PureTech o mocy 110 KM Peugeot 208 1,2 PureTech o mocy 110 KM
    Samochód ten wyposażony jest standardowo w silnik generujący 110 KM. Jest to jednostka benzynowa o pojemności 1,2 litra, umożliwia ona przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 10,7 sekundy, s średnie spalanie według ...
    Volvo V60 Plug-IN - Najbezpieczniejsza hybryda na świecie Volvo V60 Plug-IN - Najbezpieczniejsza hybryda na świecie
    Nowe Volvo V60 Plug-IN zostało określone przez Euro NCAP najbezpieczniejszym autem na świecie wyposażonym w napęd hybrydowy. W teście europejskiego instytutu samochód otrzymał najwyższy wynik pięciu gwiazdek. "Wszystkie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light