Zgubiłem dowod rejetracyjny Pomocy!!!

Zgubiłem dowod rejetracyjny Pomocy!!!

10 Cze 2008, 18:04

Sprowadzilem samochod z Niemiec i niestety zaginał gdzies dowod rejestracyjny.Została mi umowa i brief.Niestety nie ma mozliwosci zarejestrowania auta bez dowodu rejesteacyjnego(wczesniej zdazyłem go juz przetłumaczyć).
Co moze zrobic w takiej sytuacji.prosze o pomoc:(
drako
Nowicjusz

Re: Zgubiłem dowod rejetracyjny Pomocy!!!

10 Cze 2008, 19:13

wtornik dowodu cie ratuje niestety
kropka1
Początkujący

10 Cze 2008, 19:22

Skad co i jak??Bo niesttey nie mam pojecia jak to załatwic:(
drako
Nowicjusz

10 Cze 2008, 22:09

no nie chce cie martwic ale wtornik dowodu w niemieckim urzedzie. jest jeszcze taka opcja, jezeli zdazyles zlozyc dokumenty w UC i US to moze dadza ci ksero bo oni tam napewno zrobili. Ale najpierw idz do naczelnika swojego wydzialu i powoedz o co chodzi. Moze byc tak ze kaze ci napisac oswiadczenie pod odpowiedzialnoscia karną co sie stalo z tym dowodem i zarejestrujesz auto. U mnie musialby byc wtornik dowodu nie wazne skad jest auto :cry:
kropka1
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW Z4: roadster przyszłości BMW Z4: roadster przyszłości
    Nowe elementy zewnętrzne, staranne modyfikacje we wnętrzu, nowy pakiet wyposażenia i nowy podstawowy wariant silnikowy BMW Z4 powodują, że na salonie NAIAS 2013 w Detroit samochód będzie wyglądał jeszcze bardziej atrakcyjnie ...
    Hyundai Mistra - prototyp przeznaczony na rynek chiński Hyundai Mistra - prototyp przeznaczony na rynek chiński
    Model koncepcyjny Mistra, najnowsza propozycja marki przygotowana specjalnie z myślą o chińskim rynku, debiutuje w Szanghaju podczas Międzynarodowej Wystawy Motoryzacyjnej (2013 Shanghai International Automobile Industry ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      GTP Light