Złapali kumpla

złapali kumpla

06 Lut 2009, 23:02

ostatno służba celna pokazała tą świecąca marcherwke mojemu kumplowi
ten nie zastananawiając sie zaczął uciekac (bo ma 17 lat) długo nie ujechal i na skrzyżowaniu zajechali mu droge drugim samochodem (chyba polowali na jakiegos przemytnika) wydarli go z auta rzucili na ulice
potem przyjechala policja pojechali do jego domu w domu rodzice potwierdzili ze nie wiedzieli ze on wziął auto i wypisali mu mandacik 500 zł
on sie ich zapytał czy do sądu jakies wezwanie jeszcze bedzie to mu odpowiedzieli : co jeszcze ci mało?
i teraz powiedzcie mi czy oprócz tego mandatu coś jeszcze jakies wezwanie do sądu czy coś skoro policja nic mu nie powiedziala?
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jarosław

Re: złapali kumpla

10 Lut 2009, 17:36

Jak mu nic nie powiedzieli to nie powinno nic przyjsc bo jak by miało cos przyjsc to musieli by spisac w jego obecnosci protokół dla sadu.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: złapali kumpla

10 Lut 2009, 17:47

no i o taka odpowiedz mi chodzilo
dzięki :)
siwy
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jarosław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...
    Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy? Jaki jest najlepszy samochód na dojazdy do pracy?
    Jak dotrzeć z punktu A do punktu B zużywając jak najmniej paliwa i podróżując możliwie jak najwygodniej? TotalCarScore.com sugeruje skorzystanie ze stuprocentowo elektrycznego Nissana LEAF, który niedawno został ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009