Złomowanie Auta

Złomowanie Auta

01 Lip 2013, 18:34

Witam. Mam taki problem. Kupiłem jakis miesiac temu auto, jakim jest FSO polonez. niestety po 2 tygodniach poszła uszczelka pod glowica, pomka paliwa rozrusznik i kilka innych rzeczy. a wczoraj jeszcze ktos wgniótł mi maske... i tak, auto nie jest jeszcze przerejestrowane. facet od ktorego auto odkupiłęm wycofał swoje OC i musze zaplacic jeszcze 300zł. Wiec, postanowiłem zezłomować auto. i tu pytanie. czy moge to zrobic tak od razu, czy auto trzeba rozbierać na czesci. jakies koszty musze poniesc w zwiazku ze złomowaniem? No i co z tym OC, bo nie bardzo mam z czego to zaplacic. Pozdrawiam. Marcin
sobol03
Obserwowany

Prawo jazdy od: 07 02 2013
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: FSO Polonez
Silnik: 1.6 GLE 106KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Rok produkcji: 1994

Re: Złomowanie Auta

26 Sty 2014, 12:44

Poszukaj firmy, która skupuje samochody powypadkowe i proponuje stawki za uszkodzone pojazdy w zależności od stanu i rocznika. Ważne żeby taka firma przyjmowała pojazdy zgodnie z ustawą z dnia 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. No i co istotne powinna wystawiać odpowiednie zaświadczenie o złomowaniu umożliwiające wyrejestrowanie pojazdu, oraz rozwiązanie umowy z aktualnym ubezpieczycielem.
Moderowano przez MotoAlbercik. Powód - reklama.
niegazowany
Obserwowany

Prawo jazdy od: 16 06 2005
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: FordFiesta
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Legendarna SKODA 966 Supersport Legendarna SKODA 966 Supersport
    Jedyny zachowany egzemplarz wyścigowej ŠKODY 966 Supersport odzyskał swój blask dzięki pieczołowitej pracy specjalistów marki. Jeden z najefektowniejszych okazów czechosłowackiej sceny wyścigowej ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      Subaru Impreza STI