Zmiana wyświetlacza na kolorowy - czy tak można?

08 Mar 2022, 19:15

Czesc mam takie pytanie bo w lupce nie ma a mianowicie czy daloby sie zamienic wyswietlacz w moim przypadku zolty na kolorowy czy jest to mozliwe i ile z tym roboty?z gory dzieki.
Cichy1104
Nowicjusz
 
Posty: 4

09 Mar 2022, 00:47

Ale jakie auto? Chcesz zmienić który wyświetlacz?

Opisz dokładnie problem będzie łatwiej pomoc, możesz też załączyć do postu zdjęcia pisząc.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9785
Zdjęcia: 34

09 Mar 2022, 14:18

Sorry pacjent to citroen c5 chodzi mi o wyswietlacz na desce ten posrodku.
Cichy1104
Nowicjusz
 
Posty: 4

09 Mar 2022, 14:29

Cichy1104 napisał(a):Sorry pacjent to citroen c5 chodzi mi o wyswietlacz na desce ten posrodku.
Ok, a który rocznik :wink: ?
Wrzuć zdjęcie tego wyświetlacz który masz obecnie do załącznika.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9785
Zdjęcia: 34

09 Mar 2022, 16:53

2005 zdjecia nie zrobie bo jestem w pracy.ale mam taki zolty.
Cichy1104
Nowicjusz
 
Posty: 4

22 Mar 2022, 20:05

Można wymienić bez problemu. Stary wyciągasz, nowy wkładasz. Problem może się pojawić z funkcjami, ale jest to do ogarnięcia. Wszystko zależy od tego, jak będzie skonfigurowany ten wyświetlacz, który kupisz. Chodzi o wyposażenie - np. ty masz czujniki parkowania, a ten wyświetlacz nie będzie miał tej funkcji zaprogramowanej, masz klimę 2 strefową, a wyświetlacz będzie skonfigurowany pod 1 strefową itd. Zazwyczaj sprzedawca ma możliwość konfiguracji, jak podasz mu jakie masz wyposażenie. Jak nie, to można to skonfigurować za pomocą PP200.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wyprzedzanie na czas
    Wyprzedzanie, szczególnie, gdy jest związane ze zmianą pasa ruchu na pas o przeciwnym kierunku, jest niebezpiecznym manewrem. Jeśli dodamy do tego pośpiech i zimowe warunki pogodowe, to otrzymamy okoliczności, które ...