Zniżki na ubezpieczenie

19 Sty 2009, 15:47

Planuje zakup pierwszego samochodu. Obilo mi sie o uszy ze moge ubezpieczyc go na ojca zeby mniej placic bo ma juz znizki. Czy to nadal funkcjonuje? Czy w takim wypadku ojciec musi byc wlascicielem samochodu? Czy istnieje jakas mozliwosc ze kiedy ubezpiecze samochod na ojca to w tym samym czasie bede rowniez dostawal znizki aby na przyszlosc nie zaczynac od poczatku?
mspider86
Nowicjusz
 
Posty: 23

19 Sty 2009, 20:31

Nadal jest to aktualne.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

19 Sty 2009, 21:03

Aha czyli tak konkretnie to jak to mam zalatwic? Wlascicielem samochodu moge byc tylko ja? A ubezpieczyc na dwie osoby?
mspider86
Nowicjusz
 
Posty: 23

24 Sty 2009, 23:58

najprościej będzie jak będziecie razem właścicielami.

Więcej w tym poście
https://www.forumsamochodowe.pl/viewtopi ... 5442#85442

pozdrawiam

Dariusz Sawicki
pozdrawiam

Dariusz Sawicki

Masz problem z rejestracją samochodu?
Daj znać zajmiemy się tym za Ciebie.
DariuszSawicki
Stały forumowicz
 
Posty: 1029
Miejscowość: Wrocław
Auto: Nie mam

28 Sty 2009, 09:45

mspider86 zazwyczaj robi się tak, że jak Twoj ojciec miał już samochód, to mogłeś być współwłascicielem.. i po jakimś tam czasie (nie wiem dokladnie ile), jak sam kupisz samochód, to znizki automatycznie przejdą też na Ciebie.. jednakże ten drugi sposób, żeby Twoj ojciec był wspolwlascicielem samochodu tez jest OK :)
barman
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jazda latem na zimówkach to zły pomysł
    Możesz nie być tego świadomy, ale pewnie w Twoim kręgu znajomych czy sąsiadów znajdzie się ktoś, kto jeździ na oponach zimowych. A może robisz to właśnie Ty? Czy warto tak ryzykować? Nie każda opona potrafi zapewnić ...
    Osoby z niepełnosprawnością na drodze
    Osoby z niepełnosprawnością posiadają w ruchu drogowym szczególne prawa, z czego wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy. Chodzi nie tylko o specjalne miejsca parkingowe, lecz także o możliwość przekraczania ...