Egzamin praktyczny B

egzamin praktyczny B

25 Sty 2009, 17:21

znajomy mi jakos ostatnio powiedzial, ze juz od 1 marca 2009 roku, egzamin bedzie trwal nie 40 minut jak dotychczas, a minimum 25 minut..
to prawda ze juz od 1 marca?
ukcio
Nowicjusz

Re: egzamin praktyczny B

25 Sty 2009, 18:38

Z tego co pamietam to juz od lutego. I chodzi o to ze dotychczas jazda po miescie miala trwac 40 minut, a ma byc tak ze jezeli podczas egzaminu wykona sie wszystkie zadania wczesniej to mozna juz wtedy zakonczyc egzamin.
mspider86
Nowicjusz

28 Sty 2009, 09:47

Skąd o tym wiecie? Jest jakaś konkretna ustawa? Ja nic o tym nie słyszałem! ;/
barman
Nowicjusz

28 Sty 2009, 23:41

Z tego co wiem to ministerstwo infrastruktury przygotowało tylko projekt rozporządzenia. Owszem ma zmienić czas egzaminu na 25min, ale kiedy wejdzie w życie to chyba nikt nie wie.
ruup
Nowicjusz

Miejscowość: Wilkowyje
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak bezpiecznie pokonywać zakręty? Jak bezpiecznie pokonywać zakręty?
    Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego ...
    MITSUBISHI Concept GR-HEV pickup z napędem hybrydowym MITSUBISHI Concept GR-HEV pickup z napędem hybrydowym
    Od początku prac badawczo-rozwojowych nad elektrycznymi rozwiązaniami transportowymi w 1966 roku działania firmy Mitsubishi Motors Corporation wynikały z przekonania, że pojazdy z napędem elektrycznym powinny z czasem stanowić ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light