Zwrot akcyzy

zwrot akcyzy

18 Cze 2008, 23:32

witam ponownie

czy ktos z szanownych forumowiczow skladaly papiery o zwrot podatku akcyzowego ktory zostal naliczony po 1szym maja 2004?

moglbym dostac inf co trzeba zlozyc i jak. jak napisac podanie itp

pozdrawiam i dziekuje
co nie złamie - wzmacnia
witor_
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków

Re: zwrot akcyzy

19 Cze 2008, 12:19

My mieliśmy ubiegać się o zwrot akcyzy. Szczerze to nie powiem Ci, jakie papiery trzeba i gdzie złożyć, bo nie pamiętam. Pamiętam jedynie tyle, że po tym jak zobaczyliśmy ile tego jest i ile trzeba czekać daliśmy sobie spokój.
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

Re: zwrot akcyzy

19 Cze 2008, 17:48

No kolego ja starałem się o zwrot akcyzy z dwóch samochodów, pisaliśmy dużo pism co jakiś czas przychodziły odmowy odroczenia i tak brali nas na przetrzymanie, mieliśmy pomoc z urzędu celnego i tam braliśmy pisma jakie trzeba było wysyłać i tak to się kręciło chyba ze 2 lata, ale ostatecznie pieniądze przyszły + odsetki.
Jeśli zapłaciłeś sporą akcyzę to poszukaj jakiegoś znajomego w celnym, żeby Ci podsunął odpowiednie pisma do wypełnienia, bo ja już nie pamiętam kolejności w jakiej to wysyłać.
Miałeś wypadek? Napisz do mnie!
merdeperde
Nowicjusz

Miejscowość: małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja Glikometr - tester płynu chłodniczego - instrukcja
    Cześć, pokażę Wam jak działa glikometr przyrząd którym możemy przetestować temperaturę wrzenia i przemarzania płynu chłodniczego który znajduje się w układzie chłodzenia samochodu. Dlaczego warto kontrolować ...
    PODSUMOWANIE i SPIS MODELI - Koszty utrzymania PODSUMOWANIE i SPIS MODELI - Koszty utrzymania
    Na tej stronie znajdziesz spis ponad 350 modeli samochodów w około 90 zestawieniach. Abarth: Grande Punto 1,4 T-Jet Alfa Romeo: 147 2,0 TS 147 3,2 GTA 156 1,9 JTD 159 1,8 159 1,9 JTDm 166 3,0 Audi: A2 1,6 FSI A3 8L ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11