5-6 tyś na mało awaryjne auto z klimą

04 Lis 2013, 20:15

Punto II lub vectra B będą awaryjne za te pieniądze? Do 6 tyś widziałem kilka fiatów 1.2. Warto patrzeć za tymi autami? Najbardziej skłaniam się ku VW ale cięzko znaleźć zadbanego golfa mk3...
młody937
Początkujący
 
Posty: 113

04 Lis 2013, 20:22

Za 6000zł spokojnie kupisz Punto i Vectre,w Puncie uważaj żeby nie trafić na auto po Lce.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

04 Lis 2013, 21:29

A co myślisz o Lagunie I? w tej kasie można fajny egzemplarz chyba wyrwać?
logiro
Nowicjusz
 
Posty: 17
Auto: nie mam

05 Lis 2013, 06:09

Tak to prawda. Najbardziej godne polecenia są egzemplarze po modernizacji przeprowadzonej w 1998r. - mają lepsze wyposażenie i nowocześniejsze bardziej dynamiczne silniki.
Dodatkowymi atutami są zwrotność,precyzyjne prowadzenie w zakrętach i dobre wyposażenie w zakresie bezpieczeństwa a także spory wybór silników.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

05 Lis 2013, 21:01

Owszem oglądałem się za laguną ale nie widziałem ładnego modelu w mojej okolicy. Ale uwagę przykułem też do clio 1.2 lub megane. Do 6tyś można chyba wyrwac juz taką megane po lifice w dobrym stanie?
młody937
Początkujący
 
Posty: 113

05 Lis 2013, 21:12

No dało by rade coś znaleść.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    OffRoad Show Poland 2012 / relacja
    Po raz pierwszy w Polsce odyły się Targi Pojazdów 4x4 w Warszawie! Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4x4 OFFROAD SHOW POLAND w Warszawie to innowacyjne przedsięwzięcie, wychodzące naprzeciw rosnącej rzeszy ...