Fiat 125p z silnikiem Passata 1.5 diesel

Fiat 125p z silnikiem Passata 1.5 diesel

26 Lis 2010, 19:07

Witam,

Posiadam Fiata 125p z silnikiem passata 1.5 diesel problem mam taki że od jakiegoś czasu szwankował mi rozrusznik ale zawsze odpalał. Dość długo go nie odpalałem i dzisiaj próbuje go odpalić i rozrusznik ze 3 razy zaciął się i teraz gdy próbuje odpalić go to tylko strzela w przekaźniku od świateł przeczytałem na nim tylko tyle (typ 541) nie wiem od czego zacząć żeby odpalił Proszę o porady
lemur
Nowicjusz

Miejscowość: Wieliczka

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Drift kontrolowany z najwyższą prędkością Drift kontrolowany z najwyższą prędkością
    Nissan ustanowił rekord świata Guinnessa w kategorii driftu z najwyższą prędkością. Specjalnie przygotowany NISSAN GT R NISMO z roku modelowego 2016 wszedł w poślizg kontrolowany przy prędkości 304,96 km/h. Masato Kawabata, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006