Lpg lovato

24 Sty 2011, 13:16

Witam prosze o opinie o instalacji lovato czy opłaca sie zakładać auto to Mazda 1.8 16v na wielopunkcie więc sekwencja... do wyboru mam lovato z komputerem stag i droższe Brc co lepsze? zależy mi na cenie i w miare bezawaryjności
nitro
Zaawansowany
 
Posty: 928
Miejscowość: znikąd

25 Sty 2011, 23:37

Lovato z komputerem stag? nie pomyliłeś się? Może Smatr?! Oba te systemy będą dobrze jeździły w tym samochodzie.
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994

30 Sty 2011, 09:01

Autronic i AC podzespoły elektroniczne tak wynika ze strony.... czy lepiej dołożyć do tego brc?? słyszałem ze brc póżno załącza sie na gaz i niema możliwości zmiany konfiguracji instalacja sequent 24 jesli sie nie myle
nitro
Zaawansowany
 
Posty: 928
Miejscowość: znikąd

30 Sty 2011, 21:34

Zamontuj U DOBREGO INSTALATORA : STAG 300 + , wtryskiwacze HANA , reduktor Zavoli lub Scorpion ST i zapomnisz o jakichkolwiek problemach . Obecnie BRC jest bardzo wadliwe i zbytnio podpiera się Pb w czasie jazdy na LPG . Oczywiście LOVATO SMART też jest OK .
wrocek66
Początkujący
 
Posty: 71
Miejscowość: Wrocław

31 Sty 2011, 09:44

Dzięki kolego no właśnie jest w tym problem ze mieszkam na zadupiu mam do wyboru dwa zakłady bo potem na jakaś regulacje bym miał kawał drogi jechać.... właśnie kumple mają w wiekszosci brc i chwalą ale przełącza sie póżno na gaz i przy wyprzedzaniu załącza im benzyne a mi chodzi o to zeby oszczedzać :razz: pozatym lovato tańsze i właśnie reduktor zavioli chyba... czyli polecasz lovato? masz duże doświadczenie w lpg? i czy spali dużo więcej na gazie przy spalaniu benzynki 10 litrów??
nitro
Zaawansowany
 
Posty: 928
Miejscowość: znikąd

31 Sty 2011, 12:19

Lovato SMART występuje w kompletacji z wtryskiwaczami lovato i z reduktorem Lovato. Nie ma sensu robić żadnych odmianek bo sprawuje się dobrze. Co do staga daruj sobie montaż reduktora scorpion jeśli nie chcesz mieć problemów.
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Toyota FT-86 Open Concept
    Na fali popularności nowej sportowej Toyoty podczas Geneva Motor Show 2013 został zaprezentowany samochód, o który pytało wielu fanów marki. Niestety tylko w wersji koncepcyjnej. Toyota FT-86 Open Concept ...

31 Sty 2011, 12:34

Aha dobrze zapamiętam nie miałem jeszcze nigdy auta z gazem i wole sie dowiedzieć cos na ten temat wcześniej.... Słyszałem też ze musi sie dobrze nagrzać w zimie aby przełączyć na gaz ja jezdze krótkie odcinki często więc oszczędności nie znajde za dużo ale przy tej cenie pasowałbym mi ten gaz bo widze jak kumple tankuja i jezdza i jezdza a ja oszczedzam i chodze na nogach :razz: i jak ma spalać 13 litrów gazu i w miedzy czasie benzyne na rozruch i rozgrzanie to następny dylemat
nitro
Zaawansowany
 
Posty: 928
Miejscowość: znikąd

03 Lut 2011, 00:20

Smart nie ma czujnika temperatury i moment przełączania regulowany jet czasem. Nie trwa to długo.
Migaz
Zaawansowany
 
Posty: 911
Miejscowość: warszawa
Auto: Mercedes
Silnik: m104
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1994