Pierwszy samoćhód do 6000 zł

11 Lut 2015, 18:42

Pasquallo napisał(a):Kolega o Albei nie wspominał, znaczy mówie o założycielu tematu
Nie dziw mi się, ja tu przerabiam 10/20 tematów dziennie, bardzo często połowa z nich o tej samej treści więc pogubić tu się jest łatwo :mrgreen: :ok:
Poszukaj też bliźniaczego Palio, jesli kombi też Ci odpowiada. Z tym że tu dużo flotówek. We Wrocławiu nawet jako flotowe w Biedronce robiły. Było chyba ich 5, wszystkie białe.
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
Link przykładowy.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

11 Lut 2015, 19:46

Ja się Wam w ogóle nie dziwię, znaczy w sumie to dziwię, bo każdy nowy zakłada tu temat, każdy chce remedium na wszystko, żeby komfortowy był, lakier bez rysy, silnik nie do zdarcia i jeszcze najlepiej do 6 tysięcy i żebyście na podstawie ogłoszenia, zdjęć powiedzieli że WARTOOO! :D okazja! ... A Wy odpowiadacie, przeglądacie setki ogłoszeń, udzielacie wskazówek co i jak... Naprawdę podziw, że nie dostajecie na głowę :)
Pasquallo
Początkujący
 
Posty: 51
Prawo jazdy: 17 05 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.6 8V 85KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna

11 Lut 2015, 20:14

[link do Otomoto wygasł]
co do tej Albeii to mi sie nie podoba cena bo jeśli auto oddane w komis to napewno za mniejszą kwote a to nie wróży nic dobrego do tego próg od strony pasażera,rdza czy mi się wydaje?

BMW z linku dość ładne ale jazda 1.6 to żadna przyjemność.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

11 Lut 2015, 20:45

Barol napisał(a):rdza czy mi się wydaje?
A to nie jest czarna nakładka która jest brudna? Przynajmniej mi się tak wydaje :wink:
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

11 Lut 2015, 20:53

No wsumie fakt masz racje.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

19 Lut 2015, 18:57

[link do oferty na Olx wygasł]
co myślicie o tym? :)
pyton124
Nowicjusz
 
Posty: 17
Prawo jazdy: 09 12 2014
Auto: Audi 80

19 Lut 2015, 19:28

Nie najgorsza ale widać że od młodego drivera..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

21 Lut 2015, 17:38

co myślicie o tym? jakies slabe punkty? [link do oferty na Olx wygasł]
Pasquallo
Początkujący
 
Posty: 51
Prawo jazdy: 17 05 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.6 8V 85KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna

21 Lut 2015, 18:23

206 nie jest autem godnym polecenia.
Koniu
Forumowicz VIP
 
Posty: 18296
Zdjęcia: 4
Miejscowość: obecnie Fulda
Auto: Mondeo // Astra

21 Lut 2015, 18:49

Od 2009roku w jednych rękach więc służyło raczej bezawaryjnie tylko ten silnik to pomyłka w tym aucie..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

23 Lut 2015, 21:31

a mógłbyś coś więcej :) ?
pyton124
Nowicjusz
 
Posty: 17
Prawo jazdy: 09 12 2014
Auto: Audi 80

23 Lut 2015, 21:34

Nie pali mało i trzeba go piłować żeby jakoś jechał.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

27 Lut 2015, 11:46

Witam :) O Albei już wiem wiele, ale chciałbym żeby ktoś wtajemniczony powiedział coś o stilo... czy warto się pakować w takie auto? Podoba mi się bardziej od Albei, natomiast pewnie jest jakiś haczyk. Jeśli się pakować to w jaki silnik? Będę wdzieczny za każdą informację
Pasquallo
Początkujący
 
Posty: 51
Prawo jazdy: 17 05 2012
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.6 8V 85KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna

27 Lut 2015, 11:52

Tak, jest haczyk. Stilo miewa problemy z elektryką, dodatkowo silnik godny polecenia do tego auta to 1.9 JTD. Problem w tym, że większość osób sprzedaje diesela w momencie, kiedy zaczyna się coś kosztownego w nim sypać, jak turbina, pompa itd. I wtedy to ty masz na dzień dobry problem, bo trzeba dodać do auta 2 tys. zł żeby zrobić je na cacy.
Ale summa summarum Stilo nie jest jakąś kompletną porażką. Chociaż wybacz. Do 6 tys. zł nie znajdziesz dobrego Stilo. Osobiście za mniej niż 8 tys. zł w ogóle bym nie szukał.
Killaz
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1374
Zdjęcia: 5
Prawo jazdy: 09 06 2013
Auto: VW Golf
Silnik: 1.6 MPI
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2009

27 Lut 2015, 15:02

co do stilo to chciał bym coś wyjaśnić , mianowicie największy problem z elektryką ma silnik 1,6 jest tak ponieważ ktoś sobie wymyślił że ecu silnika umieścił centralnie nad silnikiem przez co komputer się przegrzewa najpierw wyskakuje masa błędów a po jakimś czasie komputer pada, można z tym skutecznie walczyć wystarczy ecu przenieść w inne miejsce co nie zmienia faktu że silnik jest kiepski także z powodu brania oleju w sporych ilościach, natomiast silniki 1,4 a w szczególności 1,2 są praktycznie bezawaryjne nie występują w nich także większe problemy z elektryką jak na fiata oczywiście. za tymi jednostkami może też przemawiać bardzo fajne spalanie nawet poniżej 6 litrów. tylko że właśnie jest jeszcze jeden problem 90% stilo w ogłoszeniach to są własnie kiepskie silniki 1,6
kafe466
Początkujący
 
Posty: 84
Miejscowość: wawa