2/3drzwiowe do około 7 tyś.

02 Sty 2011, 19:52

aleksandra1986 napisał(a):
Malcolm18 napisał(a):Myślałem nad :
1. BMW E36 Compact/Coupe z silnikiem 1,8 benz lub diesel


No i dobrze myślałem jedyna sensowna propozycja :) Spalanie BMW E36 1.8 jest niskie a osiągi całkiem dobre... najlepiej jakbyś kupił is-a lub ti.


Pozdrawiam
kupienie tylnonapędówki o mocy 150-170 koni jako 1 auto :mrgreen: gratulacje pomysłu, zabijesz się tak szybko jak kupisz auto ale może to i dobra droga do ograniczania ilości aut na drogach?? :evil:

jako 1 auto najlepiej kupić jakieś nie za mocne przednionapędowe jeździdełko... po co? żeby się nauczyć myśleć,
golf3 1,6 w gazie albo 90konny 1,9TD powinien chyba być jako obowiązkowe auto dla młodych, już się jest czym odepchnąć (80 koni na tone wystarcza do skutecznego odpychania) jeszcze trzeba myśleć przy wyprzedzaniu (co później bardzo procentuje), nie skoda jak się w zimie "o coś zahaczy" lub skończy hamowanie w fosie, no i za 7 tysi całkiem ładny egz można znaleźć, no i na koniec chyba najważniejsza sprawa dla 18 latka :wink: ceny części zamiennych śmieszne, każdy mechanik nawet niepełnosprawny ogarnie to co samemu się nie uda (na prawde mało jest takich rzeczy których sam w tym aucie nie zrobisz), spalanie 7,5 litra LPG bądź 5 litrów ON, w zasadzie żadne inne auto nie ma tego w opcji :mrgreen:
jak się komuś golf nie podoba (bo piękny to on nie jest) zawsze zostaje Corsa lub 106/206 choć wytrzymałośc tych autek trochę mniejsza no i znajomych w mniej komfortowych warunkach będziemy wozić ;)
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6650
Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Opel Mokka otrzymał pięć gwiazdek w testach Euro NCAP
    Niezależna organizacja konsumencka Euro NCAP (Europejski Program Oceny Nowego Pojazdu) przyznała kompaktowemu SUV-owi Mokka pięć gwiazdek. A zatem kolejne auto wyprodukowane przez Opla otrzymało od Euro NCAP najwyższą ocenę. ...
    Mazda MX-5 ze skrzynią automatyczną
    Po wersji Spring i Summer Edition do polskiej gamy Mazdy MX-5 dołącza model ze skrzynią automatyczną. Mazda MX-5 z dwulitrowym silnikiem MZR jest teraz dostępna również z sześciobiegową skrzynią automatyczną. Posiada ...