3 foteliki z tyłu - może Toyota Avensis?

Re: 3 foteliki z tyłu - może Toyota Avensis?

14 Lut 2016, 14:40

Jeszcze mam jedno pytanie trochę z innej beczki. Może orientujecie się jak to jest z tymi samochodami sprowadzanych z Niemiec? Czy w naszym serwisie Hondy sprawdzą mi rzeczywiście ile ma na liczniku, czy ci spece co przekrecaja liczniki mają jakieś dojścia w serwisach i tam też zmieniają wpisy o przebiegu? Czy lepiej odpuścić sobie auto sprowadzane i szukać tylko z polskiego salonu?
jardut
Nowicjusz

Auto: Toyota Corolla
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2001

14 Lut 2016, 14:48

nie sprawdza ci przebiegu sprowadzanego samochodu. jedynie to powiedzą ci o naprawach w ramach gwarancji. po za tym jest ochrona danych osobowych i właściciel auta musi przyjść żeby serwis podał takie dane. zadzwoń do serwisu i się zapytaj to Ci potwierdzą.
kolekcjoner
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 07 2007
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: nie mam

23 Lut 2016, 14:02

Sprawdź jeszcze Toyotę Corollę Verso. Powinny się zmieścić trzy foteliki w drugim rzędzie a będzie młodsza o Avensisa Verso.
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3341
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Bezpieczni rowerzyści Bezpieczni rowerzyści
    Rower staje się coraz bardziej popularnym środkiem transportu, a rowerowe wycieczki ulubioną formą spędzania wolnego czasu. Nie brakuje również ludzi, którzy na rowerze realizują swoją sportową pasję. Tymczasem ...
    Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok Alfa Romeo Giulia GTA 1965 rok
    Pośród Alf Romeo z lat 60., które najbardziej zapadły w pamięć jej miłośników, pierwszoplanową rolę zajmuje Giulia Sprint GTA, niezaprzeczalna gwiazda wyścigów. Jej kształt jest prawie taki, jak ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ford Fiesta MK6
      Fiat 126p
      Nissan 200SX S13, drift, 5
      Fiat 500X