323 czy 320?

23 Lut 2011, 21:17

Na wstępie tematu wiadomość do jigsaw:tak jak pisalem wczesniej o tych problemach z betami tak teraz po doświadczeniu z 320 d i jazdą 220kmh na autostradzie mogę powiedzieć,że jest to giciarska fura...przyspieszenie normalnie jak w f1,postanowiłem sobie też taką sprawdzić jak ma kuzyn,tylko,że nie w diselu bo mieszkam w królestwie niderlandów i nie wyrobiłbym na na podatek drogowy.Myślę o 320 albo 323 benzynka oczywiście,jak mniemam ten pierwszy ma dwa litry silnik i 150 koni a ten drugi 2,5 i 170,i pytanie z gatunku,czy ten pierwszy duzo mniej pali czy nie ma różnicy,no i wogulę jakies trafne wskazówki na temat tych dwóch silników,rocznik to myślę jakieś 2000,z góry dzięki za porady,pozdrawiam :lol:
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Miejscowość: Den Haag

24 Lut 2011, 18:27

Fajnie, że przekonałeś się na własnej skórze o czym jest mowa i trzeba było mnie obrażać?

Bierz 323i zdecydowanie - spalanie jak w 320i, osiągi sporo lepsze.
Potrzebujesz czegokolwiek z E36 328i coupe mpakiet - dużo "rarytasów" - pisz na pw,
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

24 Lut 2011, 20:05

dzięki :grin: i przepraszam kolegę :grin:
BVB GÓRĄ!!!!!
szczupak25
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Miejscowość: Den Haag
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...